Öneri Günlük NPC!

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ERDALBAGGAL tarafından 9 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Günlük Npc Fikri Olmalı mı?

1. Evet(Gelişmesi Lazım)

85,0%
  2. Hayir(Gereksiz)

5,0%
  3. Yeni başlayanlar umurumda değil, en iyisi benim! Serverde tek başıma oynucam

10,0%
  1. Arkadaşlar biliyorsunuz ki oyunda mindefire gibi bir npc var gayet kaarlı ve kazançlı olan bu npc,

Serverlerde'ki bir kaç klan ve oyuncular tarafından domine edilmiş durumda,

Ve kendileri dışında kimseye kestirmemektedir, ve bir çok oyuncunun hakkı yenmektedir,

(özellikle yeni başlayanların)

Benim ne mindferiye, nede başka birşeye ihtiyacım var,

Fakat oyuna yeni başlayan arkadaşlar için şöyle bir şey düşündüm,

Oyunda günde (1) kereye mahsus olmak üzere bir npc doğacaktır, ve Bu npc'nin doğuşu sayaç şeklinde bir yerlerde oyunun işlemcisinde belirecektir,

Tıpkı Uba ve 1v1 yapılan o şeyler gibi katıl seçeneği olacaktır,

Oyuncu katıla tıkladıktan sonra, süre geldiği vakit katıla basılan tüm oyuncular,

Günlük npc'nin bulunduğu haritaya gidip, o npc'yi kesmeye çalışacak,

En az mininimum en çok 10 bin uri arasında bir uri verecek, fakat bu uri miktari verdiğiniz hasara göre değişmekte,

+Böylece yeni başlayan oyunculara bir nebzede yardımı dokunmuş olacak
    +İnsanlar şunu dicek aa bugün'ki günlük npc'yi kesmem lazım diyip oyuna giriş yapmış bulunacak ve buda oyunun giriş çıkışlarını yükseltecek, ve oyunun oyuncu sirkülasyonunu sağlamak için +1 avantaj olacak,

+Belkide oyunu birakmiş biri bile sirf bu canavarı kesmek için giriş yaptığında geri başlayacak?
    ----------------------------------------------------------------------------------

Dediğim gibi aklıma gelen fikir, Tabi yaratık ne olur, nasıl olur ismi ne olur orasını bilmem sadece aklıma gelen fikiri söyledim, Bence zevkli olurdu bu haritada kimse kimseye sıkamayacak ve tek amacı yaratığı öldürmek olacak,

Siz ne düşünüyorsunuz??

Saldırı-Hattı ve Quenn bunu beğendi.
  2. Quenn

Quenn User

3cü seçenek güldürdü :D
    Bencede güzel olabilir eğer npc herkese hitap edecekse :) amaaaaa sadece güçlülere yarayacaksa gelmesin :confused.::rolleyes:

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  3. Herkese yaracak, haritaya katılanların tek yapması gereken yaratığı öldürmek olacak, haritada savaş, yok öldürmek yok, sadece yaratığı öldürme odaklı.

4. Quenn

Quenn User

Oyundaki getirilen birçok şey genelde orantısız oluyor senin verdiğin örnek gibi o yüzden özellikle belirttim ;):)

5. Yok bu tamamen herkese yönelik bir npc olacak,

Yani şöyle değil, mesela invokeye diyelim full prometheuslu sepromlu güçlendiricili bir gemi sıkıyor birde,

full lf4'lü bir gemi,

İkiside aynı anda başladı, ikiside x4 sıkıyor, Yaratık patlayana kadar,

İnvoke patladıktan sonra full prometheusluya 1900 civari uri verir, o başından beri x4 sıkan aynı özellikli prometheussuz gemiyede 100 uri verir şimdi adam diyor k ibende başından beri sıkıyorum x4 bende de sperom güçlendirici var bana niye bu kadar vermedi, çünkü onda prometheus yok,

Ama bu npc bu mantıkla çalışmayacak,

Her oyuncunun yaratığıa vurması gereken bir damage miktarı olacak mesela 10 milyon damage veren 5 bin uri alır vs vs bu şekilde ilerleyecek, umarım anlatabilmişimdir :)

6. ateistkeci

ateistkeci User

Yeni başlayanlar umrumda değil serverde en güçlü ben olacam :D

Bastım evete gelmesi gerçekten iyi olacaktır :)

Quenn bunu beğendi.
  7. Bazıları malasef o mantikla ilerliyor :D

Diyorum ki sende 1 milyar rsb x4 1milyar ema 1 milyar insta olsa ne olacak düşman bulamadığı bir oyunda ama anlamıyor :D

zalim bunu beğendi.
  8. ateistkeci

ateistkeci User

Boş boş yaratık kesecek ne yapsın harcamaya çalışacak :D

9. buna gerek yok .şu günlük görevlere biraz daha ekleme yapsınlar yeter. güzel bir sistem olmuş günlük çıkan görevler..bunu bir tık daha geliştirseler yeter bence.ortalama aylık 300 000 uri alınıyor arge için log kapılar içinde gg veriyor..yazacaksanız bu konuda yazın..bence daha mantıklı olur...bunu aylık 500 000 uriye çıkarsalar ortalama bir hesap 1 yılda fullenir bence .kimse illegal yollara sapmaz.birde seviye görevlerine uri eklesinler.bir dünya elit cephane harcıyoruz aldığın 800 uri.dilenciye versen almaz.

10. Quenn

Quenn User

1yılda fullenince ne amaç kalacakki bence sizin dediginiz kadar kolayda olmamalı yapıcı gelişmeler olsun yeter

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  11. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar.

12. Oyunu kapatin gitsin

Sayfayı Paylaş