Güve hakkındam görüşler yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DELI•VAR tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangi droid uçuş düzeni

1. Güve

66,7%
  2. Elmas

33,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DELI•VAR

DELI•VAR User

arkadaşlar goliyim venom ve sentinel var 37 argeyim 7bo2 25 lf3 full hız 8 iris sence hangi droid düzenini almalıyım daha çok 4 5 te kasılırım arada sırada palladuima giderim tallon keserim cubiye giderim sence hangisi 1. konfiye kalkan doldurup normal düzenle gezsem diğer konfiye full hız ve lf3 lf2 koysam güve taksam sence yararlı olur mu bana en çok kalp diyorlar 60 bin dp ve %10 kalkan veriyor neresi yararlı ki? Teşekkürler

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

Kasilan kisiler icin bence vurus bana gore daha etkili cunki vurusunuz dusuk ise size extradan verilen dp nin bir.anlami yok gibi ben genelde kasilirken bariyer kullaniyorum hem %5 vurusum bu ucus duzeni ile artiyor birde normal vurus gemisi kullaniyorsam bu yüzde 10 oluyor ve ayrica ticaretten birde destek alirsam gayet etkili kasilabiliyorum tabiki bu benim dusuncem.Kolay gelsin.

3. DELI•VAR

DELI•VAR User

benim çarıma göre sence güve yararlı olur mu bariyer sadece npclerde oyunculardada etkili olması gerek

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Tabiki guve oyuncular icin ideal ben kasilma yonunden degerlendirme yapmistim ama almak icin bence acele etmeyin diger arkadaslarimizdan farkli yorumlarda gelebilir bunun icin uygun olan bolum yeni baslayanlardir konunuzu o bolume tasiyorum.

DELI•VAR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.