Güve Tasarımı Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ALUCARD-BeRsErK tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben dün gece böyle bir konu açmıştım ama o konuyu göremedim. Silinmiş herhalde. Neyse, Konumuza geçek :)

Güve Tasarımında : " Rakip kalkanının hasar emiliminin % 20‘sini iptal eder ve hasarı doğrudan gemiye yönlendirir. Ayrıca, darbe puanlarını % 20 arttırır. Ancak, kalkan gücünü saniyede % 1 oranında zayıflatır. " şeklinde yazar.
    Sorularım şu:

1- Vuruş yaparken, karşındakinin kalkan gücünü azaltıyor mu yoksa kalkana ellemden direkt DP'ye mi zarar veriyor?
    2- Kalkan gücünü %1 azaltıyorsa, kalkansız konfide mi kullanalım?
    3- Alan arkadaşlar memnun mu? 100k uri yatırmaya değer mi?
    4- Bu etki aynı zamanda yaratıklar için de geçerli mi?

Teşekkür ederim. Yanıtlarsanız beni 100 W.'lık ampul gibi aydınlatmış olursunuz. :p

2. Merhaba ;

1) Kalkan gücünü de azaltır fakat Darbe Puanına daha fazla etki gösterir.
    2) Çoğu kişi de öyle kullanıyor zaten :) (Bende dahil)
    3) Ben memnunum, ve hemen hemen herkeste mevcuttur.
    4) Yaratıklar içinde geçerlidir.

Keyifli Forumlar.

3. güve yüksek vuruyosan işine yarar kalp daha ıyıdır

4. coder545

coder545 User

karsidakinin kalkanini azaltmiyo gemiye 5 kalkana 10k vuruyosan guveyle gemiye 7 kalkana 8 vuruyo bos konfi saglam olmayan adamlarda iyi oluyo. baskina gitmesen bile kapida baya isine yarar kalkanlari yaridayken kaciyolar

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Lütfen aynı konuyu tekrar tekrar isim değiştirerek açmayınız sizin konunuz
    Güve Tasarımını Kullananlar konusunda mevcuttur lütfen bu konu üzerinden devam edelim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.