Destek Güve

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve anakin5555 tarafından 22 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. anakin5555

anakin5555 User

Arkadaşlar güve uçuş düzeniyle gezecek konfiler nasıl olmalı?
    örneğin 1. konfi hızlı ve vurucu 2. konfi kalkanlı ve hızlı vb.

2. güve kullancaksan hız çok önemlidir ben genelde 1.sine ful hız ful hasar koyarım 2. sine gene ful hız fakat droitleri 1kalkan 1 lazer şeklinde koyarım hız olmazsa olmazımdır kalkanın çok az olmasına rağmen kolay kolay patlamam

anakin5555 bunu beğendi.
  3. anakin5555

anakin5555 User

eywallah 2 konfide hız 2. konfide droitler kalkan 1. konfide lazer yaptım

başka fikri olan?

]KARANLIKLORD[ bunu beğendi.
  4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Sanırım görev yapmak için güvede duruyorsunuz, benim önerim ilk konfi gemide hız diroitlerde lazer bulunsun. Diğer konfinizde ise gemide yine hız olsun diroitlerde ise kalkan olsun, kaçarken faydası olacaktır.

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  5. anakin5555

anakin5555 User

teşekkür ediyorum aynen öyle yaptım :)

Manitu bunu beğendi.
  6. Genelde 1. konfi full hız, droidler full lazer yapıyorum. (Bazen 1 kalkan atıyorum neden bilmiyorum :D 19 lazer 1 kalkan olmuş oluyor)
    2. konfiyi yine full hız, droidlerin bazılarını kalkan bazılarını lazer takıyorum. (Burada senin tarzın devreye giriyor. Hasarını yüksek tutacaksan çoğunluğu lazer, az bir kısmı kalkan olur veya savunmaya önem verip kalkanı daha çok atarsın.)

Kalkanın olduğu konfide (2. Konfi) Kalp-Güve arasında gidip gelirsin.
    Full hasar olduğu konfide (1. Konfi) Güve-Burgu-Çark arasında gidip gelirsin :)

anakin5555 bunu beğendi.