Güvenli alışveriş kullanıcılığı

Konusu 'Ödemeyle İlgili S.S.S.' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. .Paradoks.

  .Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

  Merhaba,

  Son zamanlarda bazı oyuncularımız ödeme yerinde telefon ve kredi kartı ödeme yöntemlerinin gözükmediğini söyledi bu durumun oluşma sebepleri birbirinden farklılık göstermektedir.

  Sebepler :

  1. Güvenli kullanıcı: Sistem siz bazen ödemelerinizde farklı kullanıcılara ait bilgilerle ödeme gerçekleştirdiğiniz de yada birden fazla hatalı ödeme girişi yaptığınızda gerçekleşir bu durumu çözmek için açık olan güvenilir ödemelerden bir alışveriş yapmanız gereklidir böylece ödeme yöntemleriniz eski haline dönecektir.

  2. Ödeme kara liste : Bu durum çoğunlukla sürekli hatalı ödeme girişleri yaptığınızda oluşur ve bir sonraki ödeme yapmaya çalıştığınızda ödemenizin kara listeye alındığıyla ilgili bir hata bildirimi alırsınız bu durumda destek ekibimiz ile iletişime geçmeniz gereklidir.

  3. Ödeme mağazası bayrakları (Geo IP ) : Bu durum çoğunlukla ülke değişen yada yabancı bağlantılı banka kartları kullanan oyuncularımızda gözlemlenmektedir ayrıca vpn tarzı program kullanımları da ödeme mağazasındaki bayrağınızın değişimine sebep olabilir. Bu durumda ikametgah belgeniz ve kimliğinizle destek birimimize başvurmanız gereklidir.

  [​IMG]

  [​IMG]


  Darkorbit Türkiye Ekibi​
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş