Güvenlik Duvarı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fotosentez tarafından 28 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Fotosentez

Fotosentez User

Merhabalar sabahtan beri aktifim full zeta dönüyorum önüme güvenlik duvarı çıktı o sırada oyun dondu F5 attım bana doğru kutuyu topla dedi ancak hangisini istediğini göremedim yanlış kutuyu aldıysam herhangi bir sorun olur mu acaba ve bu ne için? Güvenilir bir sistem mi? Haksız banlanma durumu olur mu?

2. Bildiğim kadarıyla ilk seferinde etrafında sarı bir ışık olacak. Bir daha aynı hatayı tekrarlarsan, gemin incelenecek ve ceza alacak diye hatırlıyorum. Bu doğru kutu muhabbeti için, oyun ekranındaki sistem bilgisi ekranına bakman lazım. Umarım tekrar yaşamazsın. Bot gibi bir şey de kullanıyorsan, vazgeç derim. İyi oyunlar, geçmiş olsun.

Fotosentez bunu beğendi.
  3. Fotosentez

Fotosentez User

Bir kaç defa daha yaşadım ama bu sefer doğru kutuları topladım zaten toplamayınca duvar kalkmıyormuş sanırım.
    Gemimi istedikleri kadar inceleyebilirler :)
    İncelemeden de işlem yapmazlar heralde diye düşünüyorum sadece tedirgin oldum :)
    Herhangi bir yazılım kullanmıyorum.
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Diğer arkadaşların ve bilgi sahibi olanların da yorumlarını bekliyorum çünkü biraz tedirgin oldum bu durumdan.

Son düzenlenen: 29 Kasım 2020
    ALUCARD-BeRsErK bunu beğendi.
  4. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Oyunda haksız banlama gibi bir durum olmamaktadır. Çıkan güvenlik duvarı bot kullanıcıları tespit etmek, hesapları incelemek için belirleme niteliğindedir. Bot kullanmıyorsanız endişelenmenizi gerektirecek bir durum bulunmamaktadır.

İyi forumlar.

Fotosentez bunu beğendi.
  5. Fotosentez

Fotosentez User

Çok teşekkür ediyorum. Rahatlamamı sağladınız. Konu kilitlenebilir.

6. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İsteğiniz üzere konunuz kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.