Duyuru haddınızı asma

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ___Nemo___ tarafından 21 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ___Nemo___

___Nemo___ User

siz ne haddenizi oluyorsunuz gorevlerı siliyorsunuz okadar emek bosa gıdıyor bunun acıklama ıstıyom kapıdayız *** atlanmıyor kapadın kardesım oyunu gorevlerı sılmek ne haddınıze buna hakkınız yok gıs kuralde yazıyor kımse kımseye karısamaz demı ee nerde kaldı bu gıs kuralları cıgnıyonuz gorevlerı sılmıssnız ne haddınıze bunu soyleyın sorunmu gene tabbı bıtmez acıklama beklıyom oyle 2 sattırlık degıl yuksek acıklama beklıyom

gorevın ısmı madencı cılgınlıgı bugun bıtcektı baktım gorev sılınmıs ne haddınıze sılmek

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Temmuz 2018
  2. 1kısı baksın buraya acılen

3. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhaba,

Öncelikle forum kuralları gereğince küfür argo konuşmak yasaktır uslubunuza dikkat ediniz. Tek satır yazmaya flood yapmamaya özen gösteriniz.
    Sorununuza gelirsek hatanın ana kaynağı görmek için supporta mail atmalısınız Hesabınızın şifresi başkalarında var ise belki size zarar vernek amaçlı görevi silmiştir herhangi bir hata varsa zaten support bunu telafi eder Support birimi ile iletişim sağlayınız.

İyi Forumlar.

4. ___Nemo___

___Nemo___ User

sıan tr5te gorevler yok zaten sız neden bahsedıyorsunuz cahılmısnız nesınız oyuna gırın gorun

biraz heyheylıyım kusrua bakma

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Temmuz 2018
  5. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Bakın sizleri az önce yukarda uyardım flood yapmayın ve argo kelimeler kullanmayın diye birdahakinde ceza uygulayacağım.
    Konunun başında tr5 yazsaydınız zaten size mevcut bir hata olduğunu söylerdim ben sizin nerden bilebilirim tr5 de oynadığınızı ?

İyi Forumlar.

6. sakin ol şampiyon bu öfke niye.darkorbit şu an saldırı altında.banlamalardan sonra intikam almak için darkorbit türk sunucularına saldırı var.adamlar ne yapsın.birazda pozitif düşünün.botları banlayın diyorsunuz.banlayıncada saldırı altında kalıyor sunucular.yine onları suçluyorsunuz...biraz minnettar olun şu adamlara ya.hep köstek hep köstek.bir kere de destek olun..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.