''HADES'' bölünme kristali sorunu!

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Chev tarafından 31 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Chev

Chev User

Başlıkta belirttiğim üzere , Hades Kapısı bugün bölünme kristali vermedi. 3 adet Hades bitirmiştim , aldığımı sanıyorumdum. Lakin , Oyun ssohbetine birisi Hades bölünme verip vermediğini sorduğunda verdiğini söyledim fakat o ise yaptığında almadığını. Tekrardan ben de kontrol ettim ve bölünme kristalini alamadığımı fark ettim. Sorun şuan budur , ben bunun için Destek ekibine ayrıca belirttim. Artı , Kapılardan alamadığım bölünme kristalini de geri talep ediyorum.Gereğinin yapılmasını arz ediyorum , iyi forumlar.

An itibari ile , sorumun yanıtını aldım , konu kilitlenebilir. İyi günler.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2019
  2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Yine de diğer arkadaşlarımıza da bilgi vermek adına ben konunuzu cevaplamış bulunayım. Hades kapısından bölünme kristali alabilmek için haritalarda özel kutular olmalıdır.
    Haritalarda özel kutular ( Obdisdyen, Mavi ve Kırmızı, Apocalypse vb. ganimet kutuları) olduğu zaman kapıların verdiği bölünme kristali sayısı bu şekildedir.

Galaxy Kapı AdıGaranti ödül- Sadece Obsidyen etkinliğiZaten varolan ödüllere şunlar eklenecek:Sadece tamamlandığında
    GG Alpha5 ila 10Evet
    GG Beta5 ila 10Evet
    GG Gama8 ila 16Evet
    GG Delta10 ila 156Evet
    GG Epsilon10 ila 15Evet
    GG Zeta10 ila 15Evet
    GG Kappa10 ila 15Evet
    GG Lambda10 ila 15Evet
    GG Kronos25 ila 3010Evet
    GG Hades25 ila 30Evet
    GG Kuiper25 ila 308Evet
    Son olarak isteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir, iyi oyunlar. :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.