Hades kapısı yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve C*Türk|FireHold tarafından 25 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Hades kapısı yapma vaktimin geldiğini düşünüyorum (10 havoc 10 hercules var) ancak sohbette sürekli full destek denildiğinden kapıyı temizlemek için minimum gereksinim nedir açıklayabilecek var mı mesela illa full pro gerekmiyordur herhalde ancak sohbetteki full desktekli yazısı insanda öyle bir izlenim bırakıyor bu yüzden sormak istedim hades kapısı için nelerden ne kadar lazım

  not: ayrıca benim gemim yeter mi sormak istedim : 16pro (her biri 13 lvl) ve yeteri kadar lf 4 , yeteri kadar bo2 ve 4 bo3 full hız ve cephane sıkıntısı yok şimdilik bu gemiyle yapılır mı ve destek gerekli mi ? Ona göre kapıyı kurmayı düşünüyorum
   
 2. bu kapıyı yapanlar rütbeye oynadıkları için genelde destekleri ful alırlar kalkan darbe olmasada vuruş tp şp bo2 ler yani dağıtımlı desteklerin olması şartını ararlar.lazerlerin ful olması ve beslemeli x4 sıkman tercih edilebilir.
   
 3. Chattekilerin full destekten kasıtları HON-B02 , EP-B02 , DMG-B02 , SHD-B02 , HP-B02 desteklerinin sende olması şartıdır. Ayrıca beslemeli X4 mermisi sıkmandır. Diğer desteklerde olursa fena olmaz senin açından daha rahat kesersin yaratıkları.
  Ekipmanına gelince normalde hades için yetersiz ama diğer gemiler (desteklerin tam olduğu sürece) sana tolerans gösterebilirler.
   
  C*Türk|FireHold bunu beğendi.
 4. peki spartan kasmak için full pro olmak daha mı etkili yoksa önce spartan kasıp mı full pro olmak daha etkili dediğim gibi buradaki asıl amacım spartan kasmak eğer gemim yeterli değilse önceliğim gemi olmalı diye düşünüyorum
   
 5. Spartan için yeterli bölünme kristalin var mı? 1 spartan için 225 adet lazım 10 için 2250 adet lazım. Ayrıca biliyorsun spartan birleştirme için 1 tane havoc 1 tane hercules gidiyor. Eğer yeterli bölünme kristalini toplamadan birleştirirsen (mesela 3 tane) havoç ve herkül takımı bozulacağı için onların vereceği desteği (havoç için hasar ve hercüles için dp) bozmuş olursun. Eğer illa spartanım olsun diyorsan mavi kırmızı ve apokalips kutu günlerinde delta kuiper ve kronos kapısı yapmalısın bölünme kristali için.
   
  C*Türk|FireHold bunu beğendi.
 6. Spartanlarımı fullediğimde gemimde pro yoktu sonraları fark ettiğim bir durum var oyun anlayışınıza göre değişiyor durum havoçlada idare edebiliyorsunuz sadece herküllerle bile takılabiliyorsunuz istediğiniz spartansa 10 havoç 10 herkül geriye kalan hades yapacak grup şeref tp bo2 lerini çekersiniz birde hasar desteği alırsınız bo2sini bir günde iyi bir grupla 60 70 kapı bile yapabilirsiniz.
   
  C*Türk|FireHold bunu beğendi.
 7. Titan.

  Titan. Forum Moderator Team Darkorbit

  Merhabalar,

  Birçok oyuncumuza teşekkürlerimi iletiyorum, cevapları doğrudur. Bende ufak bişiler eklim, Hades kapısını ben daha lf3lerim varken ful oyuncuların arasına girip fulum diye geçiniyordum. Birazcık yalandan bişi olmaz girin catır çatır yapın, Uyarmalıyım ki Destekler bölümünden şeref ve tecrübenin gurup ile paylaşım yapan b02 desteğini mutlaka alınız. Yoksa yalan suya düşer :)

  İyi Forumlar.
   
  C*Türk|FireHold bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş