Hades,Karantina,Low Kapılar İçin Grup Arama Paneli Gelmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Dark9878 tarafından 17 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gelmeli mi?

1. Evet,gelmeli

91,2%
  2. Hayır,gelmemeli

2,9%
  3. Gelmeli,ama serverler arası olmamalı

5,9%
  1. Dark9878

Dark9878 User

Evet gene ben ve gene benim aklıma aniden gelen fikirler

Aslında ben bu kapılara hiç girmiyorum ama girmek istediğimde böyle bir panel bizi karşılasa daha güzel olur

Demek istediğim şu mesela hades kapısına tıkladınız ve grupunuz yok bir panel açılıyor ve orada mesela odalar oluyor insanlar oda kurabiliyor hades için oda ve bunu diğerleri görüp katılabiliyor oda sahibi grup sahibi oluyor ve bu özellik serverler arası oluyor yani türkiye 1 deki ile türkiye 2 deki aynı hadese girebiliyor ve hades bitince gene dağılıyorlar.

Ve şu özellikte olsa güzel olabilir yani oda oluştururken giriş şartları ne olsun mesela minimum level koyabilmek ya da rütbe olur x rütbenin altı giremez gibi gibi

Son detay olarak şu serverler arası detayını ekledim çünkü gelecekte ihtiyaç olacağını düşünüyorum oyuncu sayısı azalırsa diye.

Son düzenlenen: 18 Temmuz 2021
  2. Daha önce buna benzer konular dile getirilmişti, yine de oyum olumlu bende buna benzer bi konu açmıştım zamanında minerva diye bir admin vardi konu bilmem ne bilmem ne kurallarine uymadığı için kitlemişti :)

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız.:)

İyi Forumlar.

4. Kesinlikle bununda gelmesi lazım hatta yabancı serverlerden bile gelebilir şeklinde ayarlanmasi lazim herkes az cok biliyor hadesin lowun mantığını konusmaya chate gerek bile yok +1

5. foruma bile yazamıyoruz arkadaş arama bölümüne.madem yazamıyoruz o bölüm niye varki....bu özellik gelirse iyi olur..oyum evet...

6. uçkw

uçkw User

Burası yeri değil fakat 5-4 kapısına girmek için kullanılan bu Gümüş Ganimet Anahtarına nasıl elde edebiliriz. Buraya bir açıklama koyarsanız memnun olurum. Konuyu S.S.S. İNDEKSİ nede baktım herhangi bir bilgi yok.

7. Uber interceptor başta olmak üzere 5-2 deki diğer uberleri kesebilirsin ve uber battleray ın etrafındaki uber interceptorleride kesebilirsin. Bunlardan kara gümüş sikkesi toplayacaksın. 25 adet topladığında birleştirden 1 adet gümüş ganimet anahtarı elde edersin.

Son düzenlenen: 3 Mart 2022
  8. uçkw

uçkw User

teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için iyi oyunlar.

Sayfayı Paylaş