Öneri hades mi kuiper mi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve General*Bey tarafından 14 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hades mi kuiper mi

1. Hades

90,9%
  2. kuiper

9,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar. Ben 50 lf-4 8 iris+apis+zeus pet(17) kami ıvır zıvırı olan sadece 36 arge bir oyuncuyum.gemi olarakta hesabım bayadır inaktif durumdaydı sayborg falan alamadığımdan venom kullanıyorum. Geçtiğimiz haftasonu kronos kapısını bitirdim yavaştan spartan dizmek istiyorum. arge kasarken sürekli alfa beta gamma döndüğümden bölünme kristali az miktarda var hesapta. Bölünme kristali kasmak istiyorum sizce hades mi yapmalıyım yoksa kuiper mi ? kuiper 200k uri ile çok cazip geliyor haftada palada ortalama 1200 gg falan topluyorum sizce hangi kapıyı yapmalıyım ? bir yandan da pazar günü yapılan hadeslerde lag sorunundan çekiniyorum onuda belirteyim :)

2. Doğdugunda bal sürdülerse kuıper dön garantim olsun diyosan hades dön ama en mantıklısı argeyle bölünmeyi aynı anda götürüyüm diyosan zeta yapmanı tavsiye ederim ayrıca spartan yerine yeşil ganımet anahtarına yatırım yapmanı tavsıye ederım prometheus lazeri ve yeenı gemı ıcın cyborg yerıne kullanırsın

3. DUMAN.

DUMAN. User

hades yapmalısın spartanını fullemek için lag da olsa yapman gereken tek şey o

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu yeni başlayan arkadaşlara da fikir vermesi sebebiyle uygun bölüme taşıdım, ben spartanları tamamlayana kadar hades kapısı yapmanızı öneririm.

İyi forumlar.

5. mantıklı geliyor evet
    teşekkürler yorumlarınız için. Geliştirme eksiğim var çok miktarda acaba iki durumu beraber halletsem mi diyordum o yüzden kuiperi sormuştum. :)

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Kuiper kapısını bitirdiğinizde 200K uridium ödülünün şansa bağlı olduğun hatırlatmak isterim. Şahsi deneyimlerimde 3-4 Kuiperde 1 kez uridium alabilmişdim. Tabii bu durum sizin için değişiklik gösterebilir. Size tavsiyem Pazar günü Hades dönmeniz olacaktır. Bol şans :)

Dipnot: Hades kapısı haritalarda özel ganimet kutuları (obsidyen, apocalyse, Mavi ve Kırmızı vb.) olduğu zaman bölünme kristalin ödül olarak vermektedir.

İyi forumlar.

7. teşekkürler modum konuyu kilitleyebilirsiniz :)

8. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Rica ederim;)

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.