hades parça sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SGA.BaRBoSsA.EİC.TR tarafından 17 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. 1700 gg ile 1 hades açamamak nedir abi bana bunun şans işi olduğunu söylemeyin bildiğin dalga geçiyolar ya 1700 gg harcıyorum 1 parça için bu nedir ya
   
 2. Lyngvia

  Lyngvia Guest

  Merhaba,

  Hades kapı parçası çıkma olasılığı %13'tür. Çıkan ödüller tamamen şans eseri çıkmaktadır. Umarım şansınız açık olur.

  İyi forumlar.
   
 3. KELP7784

  KELP7784 User

  Merhaba,

  Kapıyı açarken parçaların %50 ile 60 arası yani 100 parçalı kapıdan 60 ına kadar 100 lü basın çarpan kullanın ve phonix gemisi ile kullanın nano gövdesi az olduğu için kapı çıkma şansı %13den daha yüksek oluyor sonrakileri 1li ve 5li yada 10 lu basın ve çarpanları basarken x6 ya getirirseniz fazla parça çıkabilir.
   
 4. xalezeus

  xalezeus User

  merhaba admin konu burdan açılmışken yeni bir konu açmak istemedim : hadesi indirimli dönerken belli bir hadesi yaptıktan sonra tahmini 10 tane den sonra parça çıkma olasılığı düşüyor mesela ben 10 hadesi 35k uri ile dönerken 11. 12. 13. ... bundan sonraki hadesleri 50 hatta 60 k uri ile dönmeye başlıyorum bunu bir soğuma süresi falanmı var anlamadım neden böyle oluyor
   
 5. Manitu

  Manitu Guest

  Merhaba,

  Herhangi bir soğuma süresi söz konusu değildir, nasıl ki ilk başlarda döndüğünüz kapılarda şansınız yaver gidip ucuza açabiliyorsanız kimi zaman da şansınız yaver gitmez ve çok daha fazla enerji harcamanız gerekir. Her zaman dediğimiz gibi bu durum tamamen şans meselesidir, içiniz rahat olsun.

  İyi forumlar.
   
 6. oyunun algoritmasında eğer bir soğuma kodu varsa bunu adminlerde bilemez. oyunun yazılımcısı da zaten bunu paylaşmaz. ben açıkçası bu oyunun ne sahiplerine ne de mühendislerine güveniyorum. bana gelen anketlerde bunu sürekli belirtiyorum. sadece oynamak istediğim için oynuyorum başka hiçbirşey vadetmiyor oyun bana. bu kadar hileci ve hakaretle dolu bir oyunu kontrol etmiyor oluşları beni bu düşünceye itiyor. kaldı ki ticari kaygıylar nedeniyle ilk başta bahsettiğim şeyin varlığına inanıyorum. başka bir örnek geçen ay vip lere indirim paketi verildi 25. günde. ama arka arkaya 4 defa helix çıktı ve hiçbiri *4 değildi :)
   
 7. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Bir algoritma, o kodu yazan yazılımcının belirlediği şekilde çalışır. Belirttiğiniz gibi hiç birimiz GK için parça çıkma algortimasını bilemeyiz.
  Üylere gönderilen anketler topluluğun moralini, ruh halini ve güncel durumunu anlamak için çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle bu anketlere katılan tüm üyelerimize teşekkür ederim. Bug ve bot kullanıcılarına karşı gerekli cezalar uygulanacaktır, bundan şüpheniz olmasın.

  Son cümlenizi anlayamadım doğrusu. 25. gün ödülü olarak verilen %25 indirim oyuncuların payment ile satın alabilecekleri indirim paketi ile aynıdır. Yani bu paket sizin Uridium paketi alış verişlerinize etki etmemektedir.

  Bunun dışında bazı günlerde gelen Uridium alış verişlerinde ne kadarlık bir indirim (%300, %350 vb.) olacağı konusunu bizler belirlemiyoruz.

  İyi forumlar.
   
 8. dikkat çekmeye çalıştığım %25 indirmin verildiği bir haftada helix saatlerine yüklenileceği ortadaydı ve öyle de oldu o gün ki alışverişlerim sn ler içinde değilde 10 dklar içinde gerçekleşti. burada basit bir ekonomi var göze çarpan , birşeyi satacağın garanti ise en pahalıya sat. helix te de minimum *3 olur, bir nevi en pahalı satış helix için. arka arkaya 8-10 defa çıkan *4 o günlerde çıkmadıi burda bir kötülük yok sadece ticari bir hamle var ona dikkat çektim ben.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş