Hafta İçi GG Tasarım Ödülü

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve TersLale tarafından 29 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TersLale

TersLale User

Geçen haftalarda Expo 2016 Sentinel Tasarımı ödülünü almıştım ve kullanıyorum. Bugün Delta'da yine aynı ödül var. Gemi tasarımın iki tane olmasının bir anlamı yok. Bugün bu kapıyı yaparsam ek bir ödül kazanacak mıyım?

2. Aliens

Aliens User

Sizde olan bir tasarım/gemi aldığınızda varsayılan +10.000 U. ödemesi ödülünü alacaksınız. İlave bir ödül alamazsınız.

Themis. bunu beğendi.
  3. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

@Aliens üyemize teşekkür ederim. Üyemizinde dediği gibi kapıyı tamamlarsanız mevcut tasarım sizde olduğundan 10.000 Uridium kazanacaksınız.

İyi forumlar.

4. Bunu bilmiyordum. Hiçbir ödül verilmez bu durumda sanıyordum. Demek 10 bin uri ek kazanç sağlıyormuş. :)

5. Aliens

Aliens User

Balansta - Uridium ödemesi ödüllendirildi +10.000 U. şeklinde bir yazı görürsenin bunun sebebi sizde olan bir gemi/gemi tasarımı almanızdan kaynaklıdır. :)

6. Evet ama onu ben hani misesis, hammerlcaw, cyborg varken gg bonus ödülünden aynısı çıkmasında geliyor düşünüyordum. Ama çıkan expo tasarım bonus ödülü de bundan etkileniyormuş. :)

7. merhabalar sayın darkorbıt ekıbı sızlerden guzel donanımlı gemı tasarımlarını ıstıyoruz daha guzel mesala specturumun sayborgun solecenın yenı degısık tasarımlar yapmanızı ıstıyoz ılgılenırsenız tesekkur ederım saygılarımla arz ederım.

8. Onlar için tryannos tasarımları gelecekmiş. Merakla bekliyoruz. :)