Hafta içi kapı ödülleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lEfe tarafından 17 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. lEfe

lEfe User

Bir keresinde hafta içi zeta kapısından DD-F-01 Şarapnel yağmuru droid tasarımı almıştım
    Bu buz droid tasarımını çok beğeniyorum ama dükkanda tasarımlarda payment olarak satılıyor.
    sorum şu

Haftalık Etkinlikler'de Galaksi Kapısı Özel Ödüllü Haftasonu! olayı var
    Versiyon 1, V2, V3, V4 şeklinde

Hafta içi kapıların verdiği ödülleri bir tablo şeklinde görmek mümkün mü?
    Versiyonları var mı? Hangi kapı hangi hafta ne ödül veriyor şeklinde görmek mümkün mü?

2. Aliens

Aliens User

Bu etkinlik belli bir versiyon şeklinde ilerlemez, herkeste her hafta benzersiz kombinasyonlar şeklinde ilerler. O sebeple göremezsiniz.

lEfe bunu beğendi.
  3. lEfe

lEfe User

Teşekkür ederim

4. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Arkadaşımızın dediği gibi genelde bulunmayan ekipmanlarına göre kombinasyon ile ilerler rastgele dağıtımlar atar sistem. Arada bir kapı yapıp diğer ödülleri alırsanız kombinasyonun gelecek seferlerde tasarımlara dönme olasılığı biraz daha yüksek olabilmektedir. Kanıtlanmamıştır ama denenmiştir diyebiliriz. :)

İyi Forumlar.

5. Modum konuyla alakası yok ama bu gün agustus etkinliği gelmicekmiydi? Duyurularda öyle paylaşılmıştı ama başlamadı merak ettim.

6. YARGU

YARGU Guest

Cevaplayalım burada ekstra konusuz :)

11' de resetle başlıyor :)

Dontforgetme bunu beğendi.
  7. Çok teşekkür ediyorum sağolun

YARGU bunu beğendi.