Öneri Haftalık VIP

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Master0735 tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

haftalık VIP markete konulsun mu

1. evet

oy sayısı 89
    92,7%
  2. hayır

oy sayısı 7
    7,3%
  1. Master0735

Master0735 User

şimdi oyunu sürekli oynayanlar pet için olsun 2 kat roket yükleme için olsun sürekli vip kullanıyorlar. buna karşın oyunu sadece kısa süreli (aralıklı olarak) oynayanlar ya da bir şekilde oyuna girmek için uzun zaman bekleyenlerin 1 aylık vip çekmesi gereksiz oluyor tıpkı haftalık indirim, katlayıcı gibi haftalık vip olsa çok güzel olur. daha önceki konularımda olduğu gibi süre belirttiğimde veya fiyat önerdiğim konunun desteğinin azalması ve geliştirme aşamasının ketlendiğini gördüm bu nedenle süre olarak esnek olabileceği gibi fiyatında direk aylık fiyatın çeyreği olmasına gerek olmadığını düşünüyorum sadece amacım bir ay vip alıp oyunu oynamak için heba olmamız ve oyunun işlevselliğini sürdürebilmek. desteklerinizi bekliyorum. ayrıca desteklerin oyun sayfasında sürelerinin gösterilmesi fikrimden sonra bunun da daha önce düşünülmüş olması söz konusuysa lütfen daha önceki konuyu destekleyelim.

klabusx, PAŞA01 ve xxl-vega bunu beğendi.
  2. bencede olmalı çünkü birçok öğrenci kardeşimiz bu oyunu oynamakta ve sürekli olarak vip çekememekte icabında birkaç kapısını açar biriktirir çeker 1 haftalık vipini kamikazedende yaralanır..onlarıda düşünmek lazım.

klabusx ve Master0735 bunu beğendi.
  3. xxl-vega

xxl-vega User

Çok güzel olur. Özellikle sınav zamanlarıma denk gelirse bundan yararlanabilirim :D
    +1

4. olsa çok iyi olur +1

Master0735 bunu beğendi.
  5. иияγ

иияγ User

+1 kesinlikle olmalı oyunda oyuncu sayısı azalmışken oyuncuların gelişmesine katkı sağlar

Master0735 bunu beğendi.
  6. Aliens

Aliens User

Destekliyorum. Çok mantıklı ve işlevsel.

Master0735 bunu beğendi.
  7. kesinlikle lazim olan bir sey +1

Master0735 bunu beğendi.
  8. Düzenbaz

Düzenbaz User

kesinlikle olmalı +1

Master0735 bunu beğendi.
  9. Böyle konu açılmıştı
    Ama açılmıştı deyip engel olmiycm tabi :D

Master0735 bunu beğendi.
  10. daha önce bende düşünmüştüm böyle birşey ama buraya yansıtmamıştım arkadaşımız yansıtmış kendisini tebrik ediyorum ve destekliyorum +1 çok iyi olur gelirse.

Master0735 bunu beğendi.
  11. Master0735

Master0735 User

1 yıl olacak açmışım bu konuyu bir hortlatayım bu fiyat zamlarına karşı ki forumdan da beklediğimi alamayıp bırakmıştım buraları

иияγ bunu beğendi.
  12. Hatta günlük vip dahi verilebilir. Benim sadece bir gün için girebildiğim zamanlar oluyor destekliyorum.

Master0735 bunu beğendi.
  13. Kesinlikle olmalı Şahsen ben bazen tatillerde falan oynuyorum bi hafta otursam bazen 2 hafta çok bakamadığım oluyo ve hopp 1 ay vip çöpe gidiyor oysa 1 haftalık olsa alırız kullanırız 1 hafta boyunca değer en azından geri kalan paramız çöpe gitmez +1

Master0735 bunu beğendi.
  14. GREED

GREED User

Olsun bakalım +1

15. Ekstra Enerjiler için açtığım konuya yaptığınız yorum üzerinden hareketle konunuzu buldum ve kesinlikle olması gerektiği kanaatindeyim. Ücreti Aylık Premium un 1 / 3 ü kadar olabilir.

Master0735 bunu beğendi.
  16. Kesinlikle düşünülmesi gereken bir öneri. Bunun gibi kısa süreli vip üyeliğe Uri ile vip olma özelleğide eklenebilir.

Master0735 bunu beğendi.
  17. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Oyuncudan çok paranın önemini benimseyen B$GPO$NT için düşük kazanç demek yapacaklarını sanmıyorum ama olması için olumlu oy verdim. Olursa güzel olur..

Master0735 bunu beğendi.
  18. Master0735

Master0735 User

Desteğiniz ve öneriniz için teşekkür ederim. Sonuçta oyunda oyunculardan başka desteğimiz yok.

19. okan

okan User

#REZ

Master0735 bunu beğendi.
  20. Master0735

Master0735 User

konu güncel

güncel

Sayfayı Paylaş