Öneri Haftasonu x2 Etkinliği Kaldırılsın

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-CEFA-_ tarafından 2 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce kaldırılmalı mı ?

1. EVET

oy sayısı 9
    28,1%
  2. HAYIR

oy sayısı 23
    71,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

Hepimiz malum x2 gününden dolayı her hafta sonu oyuna aşırı yüklenmede bulunuyoruz. Darkorbit unity sistemine geçene kadar da bu x2 gününün kaldırılması bu yoğunluğu azaltmakta bir çözüm olacaktır. Özellikle korona günlerinde vakit öldürmek için oyuna rahat giriş yapmak, bir kapıdan fazla ödül almaktan daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

2. StArF

StArF User

Daha başındayım her şeyin. Gemimi fullemeye çalışıyorum bu kötü olur benim için.

3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konunuzu daha uygun bir bölüme taşıyorum. Yeterli desteği aldığınız sürece raporlarımıza ekleyeceğiz.

İyi forumlar.

4. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

dediğinde haklısın fakat oyunu oynayamadıktan sonra gemini fullemenin bir mantığı kalmıyor

5. edii__bese

edii__bese User

İndirimler de kaldırılsın o halde. Tek başına x2 kaldırılırsa izafi olarak değişen bir durum olmaz. Kaldırılacaksa x2 ve haftasonu indirimi de kaldırılmalı.

6. StArF

StArF User

2x etkinliğinin kaldırılmasını istemek bize sunulmuş bir avantajı kendi elimizle geri verilmesini istemektir ve rasyonel değildir.

7. Zaten haftaya x2 günü hafta içi ;)

8. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

indirim 2 güne yayıldığı için bahsetmemiştim fakat aynı mantık bunda da geçerli bununda kaldırılması x2 ile beraber yerinde olacaktır

9. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

avantaj dediğimiz şey oyunu kötü hale getiriyorsa bu avantaj değildir. devamını istemek de rasyonel değildir.

10. X2 kaldırılmasın
    Tabii ki de saçma sapan bir fikir
    Kaldırılsa oyuna yeni başlayan ya da ezik gemiler ne yapacak
    Havocları fullemeyen ne yapacak oyum olumsuz

11. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

demek istediğim oyunun sağlıklı devam etmesi açısından gerekli olan bir şeydir. bazı gemiler kendini kasıyor diye (ki onlarında çoğu bu günden doğru düzgün faydalanamıyor) bunun devamını istemek mantıksızlıktır.

12. Benim anlamadigim bir bug yuzunden oyunun nerdeyse en onemli ozelligini mi kaldirsinlar
    Zaten kaldirmazla bir kere bu durum çok tepki çeker

13. StArF

StArF User

Kapıyı da tamamen kaldırırsak hiçbir sorun kalmaz o zaman değil mi? :D Bu oyunda da gerçek hayatta da sana verilen bir hakkı kendi elinle verirsen ilerde daha fazlasını istesen de istemesen de vermek zorunda kalabilirsin.

14. akdumanv

akdumanv User

Arkadaşlar öneriyi biraz yanlış anlamış, çarım boş sayılmasına rağmen oyum Olumlu

15. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

oyuna herkesin rahatça girmesi karşılığında x2 gününün kaldırılması kimse tarafından tepkiye yol açmaz
    ki bu oyunun en önemli özelliği falanda değil. oyunda daha önceleri böyle bir özellikte yoktu

16. nerden biliyorsun ben takvimde görmedim :D

17. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

hala oyunun işleyişini olumsuz etkileyen bir şeyden ''hak'' olarak bahsediyorsunuz.Ben bu oyunu rahatça oynayamadıktan sonra isterlerse x5 yapsınlar bana bi faydası olmaz çünkü oynayamıyorum.

18. katılıyorum

oyunun yazılımı berbat x2 iyle alakası yok

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 May 2020
  19. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

oyunun yazılımı konusunda sıkıntılar olduğunda hemfikiriz. Fakat laglar yoğunluğun fazla olduğu zamanlarda oluyor ki bunlarda özellikle hafta sonları. Yoğunluğu arttırdığından da bu konunun x2 iyle gayet alakası var.

20. Etkinlikler bölümünden bakabilirsin ;)
    Haftalık etkinlikler kısmından

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.