Öneri Haftasonu x2 Etkinliği Kaldırılsın

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve _-CEFA-_ tarafından 2 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce kaldırılmalı mı ?

1. EVET

oy sayısı 9
    28,1%
  2. HAYIR

oy sayısı 23
    71,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. oyun kaldırılsın nasıl fikir lag sorununa kesin çözüm

***BOYKA***47** bunu beğendi.
  2. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

bu gidişle bunu isticez sanırım ama önce bi çay varsa içelim :)

Deleted member 268334 bunu beğendi.
  3. :D içeriz tr1 - tr5 beklerim

4. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

ona istinaden yazdım geçen gün yediğin ban :)
    bi seprom çektim görüşemedik sonra

5. asjdajsdjasd :D söz olsun bi ara atıcaz o vsyi konu dağılmasın diye yazmıyak bence :D

6. oyum tabiki de hayır.. Paladium madeni kaldırılsın deseydiniz oyum olumlu olurdu ;)

7. ateistkeci

ateistkeci User

Her şeyi de Palladium kalksın deme :(

OLD_Darko-92BİT bunu beğendi.
  8. yaa :D paladium kalkmazsa bile hesap başına sınır gelebilir şey gibi mesela 3 saat 4 saat gibi kota konulabilir.. biliyorum bende faydalanıyorum paladiumdan fakat hem bot acısından hemde oyunun bu halde olmasından dolayı oraya bağlıyorum nedense :)

9. O zaman tufan ne yaparr :)
    Demeyiz demeyiz sen merak etme:p

10. ya oyuncular olarak biz çözüm üretmeye çalışıyoruz oyun kurucuları dururken ahh ah bişey demeyeyim :D

11. Oyun kurucuları bile bir çözüm bulamamışken biz nasıl bulalım ;)

12. Avantajı kaldırmak değil onu bütün haftaya yaymak asıl yapılması gereken. Gelişim halihazırda zorken bir de bu tarz avantajları kaldırmak sadece gelişmiş gemilere yapılacak bir kıyaktan öteye geçemez.

13. hayır en mantıklısı bu haftada yapacakları gibi hafta içi cıfte odul hafta sonu ıse kapı ındırımıdır :)

14. gençler ben şahsen şu unityye geçme mevzusundan ümitliyim :) çünkü portlayacaklarını sanmıyorum muhtemelen oyunu baştan sonra unityde tekrar yazıcaklar eğer öyle olursa belki zamanında yapılan hatarlardan kaçınırlar. Yapılmış bi şeyi düzeltmek maalesef baştan yapmaktan daha zor :(

15. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz görüş daha önceden raporlarımıza eklenmiştir. Konunun görüş ve şikayetlerinizi dile getirmeniz amacı ile konu sahibinin kilitlenmesini talep edene kadar konu açık kalacaktır.

İyi Forumlar.

16. _-CEFA-_

_-CEFA-_ User

Konu tartışılıp tartışılıp aynı yere dönüyor. Konu kilitlenebilir modum.

17. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu sahibinin isteği üzerine konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.