Hakaret Ettim Ban Yedim. Neden

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve byzsekaa tarafından 6 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. byzsekaa

byzsekaa User

eski başlıklara bakınca perma chat banının 6 ay olduğunu okumuştum ama supportta mail atılınca bu kaldırıldı diye cevap aldım ben bu oyunu deli gibi oynuyorum ve sürekli para yatırıyorum ( sadece vip + indirim değil) gelen çoğu paymenti alıyorum cezamın 6 ay veya daha kısa olmasını istiyorum ama olmuyor saçma değil mi ?

Son düzenlenen: 6 Ekim 2022
  2. byzsekaa

byzsekaa User

bak cidden telefon faturalarım 400 500 ödüyorum her ay bipoint 350 400 500 faturaya ekliyorum ama 113 yıl perma ban atıyorlar ömrümüz yok la 113 yıl

3. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Banınızın çözüm yeri support ekibidir. Kimse kimseye durduk yere perma ban atmaz. Perma ban sebebi küfür veya hakarettir.

Eğer bir suç işliyorsanız cezasını göze alıyorsunuzdur. Yatırdığınız para insanlara istediğiniz gibi hakaret ve küfür etme hakkı vermemektedir size. Yatırıyorsanız kendi hesabınızı yükseltme amacıyladır.

Konunun kilitlenmesi uygundur. Bir daha para yatırdığınızda ayrıcalıklı olup insanlara istediğiniz gibi hakaret edecek kadar kendinizi üstün görmezsiniz umarım.

Türkiye Takımı!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş