HaKHuKuK_Furkan Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve HaKHuKuK_FurkaN tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba Arkadaslar Ben Furkan Yaşım 11 İnşAllah Ocağın 1 De 12 ye giricem... Herkez Diycekci Yaşın Kücük Daha Browser MMORPG FPS Oyunlardan Ne Anlarsın Cevapım 4 Yaşımdan Beri Bilgisayar Kullanıyorum.... Şimdi Gelelim Oyun Hikayeme:Ben Herkez Gibi Olmasada 2010 da Başladım O zamanlar 2 Tane Flax sımız Olunca Sevinirdik Bigboy Abiydi Nadir Kişilerde Vardı Goliath Vego Filan Bende Reklamlarda Görerek Başladım Cok Sevdim Oynadım Oynadım Cok Fazla Patladıyorlardı Ben Sıkıldım Bıraktım 2011 Sonra MMO RPG FPS Oyunlarından Sıkıldım Darkorbite Başlayayım (2012) Dedim Baktım Oyunun 100%75 indi goli leo vega vardı Cok Fazla Kişidede İris Vardı Baktım Fazlasıyla Güçlü olmuşlar Ben 2012 den 2013 kadar 5 char değiştirdim... Okuduğunuz İcin Teşekkürler......

2. Merhaba ,

Yeni foruma hoşgeldiniz. :) İyi vakit geçirmeniz dileklerime

İyi forumlar.

3. FENOMEN

FENOMEN User

Forumda zevkli vakitler geçirmenizi dilerim. Tekrardan hoş geldiniz :)

4. hoş geldiniz

5. ateistkeci

ateistkeci User

18 yaşına girmiş yanlışım yoksa biraz geç olmuş gibi :p

6. 4 yaşından beri bilgisayar mı hayal edemedim şu an :p

7. Aynı vakadan bir tane daha sahiden beni çok şaşırtıyorsunuz :D

Geçenki 2013 vakasının yan hesap olmasın bu :p

Son düzenlenen: 7 Nisan 2020
  8. 2013 vakası ne benim haberim yok :p

9. N/A