Hakimiyet Etkinliği Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .KAPLAN tarafından 17 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .KAPLAN

.KAPLAN User

Hakimiyet Etkinliği Hakkında Geri Bildirimlerinizi Bu Konu Başlığı Altında Yapabilirsiniz.

2. etkinlik oduleri cok az ve boje ele geçirincede 20rb veriyo bn size 40 rb verim boyle etkinlik yapmayın...

3. Kebirifai

Kebirifai User

İşin yoksa 20 rb 200 şeref böyle vs boş işler için o sembollerin dibinde dk'larca bekle dur.Neresi etkinlik bunun?

lllecelll bunu beğendi.
  4. lllecelll

lllecelll User

tamamiyle boş etkinlik :cool:

5. Z_A_R_O_

Z_A_R_O_ User

150 milyon tp 14 günlük uğraş sonucu hakikatten baya bi az değil mi sizcede? bunu bir pazar günü 3 saatte kasıyoruz hadeste. ayrıyetten 15 milyon şerefte cabası

6. SA BI ETKINLIK YAPILDI ETKINLIK COK GUZEL HAKIMIYET ETKINLIGI YANLIZ SIKINDI VAR SUREKLI HAKIMIYET KAPMAK ICIN OYUNCULARLA KAPISIYORUZ AMA ADAMLAR ODUL TB SEREF VERMIYO NE YAPACAZ KESMESEK OLMUYO KESSEK ODUL VERMIYO CAHTTEN TEHTIT EDIYOLAR BU ETKINLIGI YAPARKENE BUNU NEDEN DIKKATE ALMADINIZ YA ETKINLIGE KATILMAYACAGIZ YADA SIZ YONETIM OLARAK BI CARE BULUN NASIL OLUCAK SIRALAMA ICIN YARISDIGIMIZ ADAMLAR BIZI SUREKLI KESMEYE GELIYO BIZ GIDIYORUZ KESIYORUZ ODUL VERMIYOLAR BUNUN SONUCU OLARAK PUSING CEZASI ALMAYIZ INSALLAH OZELIKLEDE SIRALAMA OYUNCULARINI KESIYORUZ ZATEN KONTROL EDERSENIZ GORURSUNUZ SAYGILARIMLA ....​

7. Beklediğim gibi herzamanki çimriğini döktürmüş bu etkinliktede DarkOrbit yönetimi.Etkinlik yapılıyorsa ödüllerde göz doldurmalı keyif almalı oyuncu etkinliğe katıldığında sizler tam tersi bir yol izleyerek Oyuncu sayısı azalsınsın diye gayet güzel işler yapıyorsunuz Bu etkinliktede elinize yüzünüze bulaştırdığınız için sizi tebrik ediyorum DarkOrbit yönetimi....Öenemli Not: Sayenizde Oyundan bir nebzede olsa soğudum kazancım nedir gelin beraber bakalım.VİP üyelik artık alınmıyor.Hafta sonları HELİX Günlerinde URİ Çekilmiyor katlayıcı ve indirim Alınmıyor 3 aydır sayenizde Para harcamadım bunun içinde ayriyeten teşekkür ederim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.