"Hakimiyet" Etkinliği - Test server'ı Hakkında Düşünceleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. starwars

starwars User

oyuna girebilen varsa etkinlik nasılmış bişeymiş yazında görmesekte okuyalım bari :rolleyes:

sanırım girebilen yok kolpadan yükleniyor yeri çıkıyor ama yüklenen bişeyde yok :eek:

2. heydostum

heydostum User

ekipmanı yapcam sonra 8 level olcam ancak öyle gitcem :(

3. Görüşlerinizi bildirin diyorsunuz Test servere giremiyoruz ki görüş bildirelim Modlarım :))

4. coder545

coder545 User

4-x haritalarinda sector kontrol gibi alanlar var 3er tane icine girip bekliyosun. senin sirketine geciyo , budur

5. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

girilmiyor ana sayfası bile ağır boyle olcaksa esasıda vay halimize

6. heydostum

heydostum User

zaten oyun içi ağır değil tek ana sayfa ağır

7. Youjin

Youjin User

bukadar uğraşmak yeter vazgeçtim girmekten zaten

8. 3-4 tane test serveri olması lazım.

9. Kral-87

Kral-87 User

yarım saatte sunucu bölümünü açmayı başardım :D beyler girdikten sonra kendi oynadınız servere giremiyonuz gg şahsen bende girmiyor :mad::mad:

Son düzenlenen: 24 Temmuz 2014
  10. test2.xxxxxxxxxxxxxxxxx.xxx linkinedeki test2 yi kendi sunucunun kısaltmasını yaz

11. -balaca-

-balaca- User

bune ya 2 saatir giremiyoz oyuna

12. Kral-87

Kral-87 User

peki ya xxxxxxxxxxx ler ?

13. onlar önemsiz :D test 2 ye kendi sunucunun kısaltmasını yazcan

14. biri bana hakimiyet etkinliğini anlatabilirmi

15. Kral-87

Kral-87 User

girdim sağol xd

16. Onu bende biliyorum ama bunun tam tersi olması gerek yani forumların hızlı çalışması lazım...

İnan bana neler çektiğimi bilemezsin 2 saat hesabıma girmeyi denedim test serverinde kaldığı için zor açılıyordu 2 saat de anasayfanın gelmesini 1 saat de tr3 e geçmeyi bekledim rezalet.

17. oyun sayfası açılıo başla diyorum ama bağlantı koptu diyor yoğunluktan dolayı mı ??

18. HYDRA

HYDRA User

Dostlarım bence test servere hiç bulaşmayın ben sabahtan beri vaktimi boşa yedim siz siz olun bu test servere girmeyin (zaten zor giriliyor) sadce bu seferki test server için konuşuyorum kendi sunucunuzda takılınn keyfinize bakın daha iyi

19. Nebulous

Nebulous User

Merhabalar,

Şimdi siz olmayacak birşeyi forumda duyurmamızı mı istiyorsunuz? :)

Saygılar,
    Nebulous

20. Hayır demek istedigim forumlarin sizinticilardan hizli olmasi gerek.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.