"Hakimiyet" Etkinliği - Test server'ı Hakkında Düşünceleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ne zaman açılacağı hakkında bilgi ?? niye kapatıldıgını buldum oyunda sorunlar varmıs ama en kısa zamanda tekrar açıcaz demişler acaba ne zaman bi bilgisi olan ?

2. Merhaba ,

Ne zaman açılır bilemiyoruz fakat eğer bilgisi gelirse forumda duyurusu yapılıyor. Bazen sadece Facebook sayfası üzerinden duyurusu yapılıyor.

İyi forumlar.

3. bu açılmadan facede duyurusu yapılmadı bende ole bakiyim dedim son anda gördüm :) neyse sizide Meşgül Etmiyim .

4. Merhaba ,

Zaten alternatifleri yazmıştım. Yani ya forumda duyuruluyor yada facebook sayfasında.

İyi forumlar.

lWhiTéAngéLl bunu beğendi.
  5. tabutçu99

tabutçu99 User

ben eagies full lf3 ,bo 2 havoc 2 lf4 apis aegies elite droit duzeni elmas 4 hangar var :)

6. nası yaptın şey olarak mı her girdiğinde verdimi oyle mi yaptın ?

7. LaZ_61

LaZ_61 User

beyler ne zaman açılacağini bilen varmı test server

8. Merhaba ,

Test server'ının ne zaman açılacağını bilemiyoruz. Eğer bilgisi gelirse forumda duyurusunu yaparız fakat ara ara server seçme ekranını kontrol edebilirsiniz. Bazen bilgisi gelmeden açılabiliyor.

İyi forumlar.

9. Eldorad

Eldorad User

test serveri ne zaman açılıyor forumda hiç bahsedilmiyor

10. Nefes

Nefes User

Merhaba

Smodumun yazdığı gibidir ve oyuna bir yenilik geleceği zaman duyurusu yapılır önümüzdeki zaman diliminde her hangi bir test serverı açılacağına dair bir bilgimiz yoktur.

11. HYDRA

HYDRA User

ah bi zamanlar buna yorum yapmışım :D

12. ahh bizde kale admin ve ekibini özledik :D

13. sırf bunu yazmak için 2 yıllık konuyu hortlattın yani..tebrikler.. başka yorum yaptığın fi tarihli konular varsa bekleriz..

-_-CERRAH-_- bunu beğendi.
  14. Bende geldim tam oldu :D

15. HYDRA

HYDRA User

hahaha millet biraz eski zamanları hatırlasın dedim

16. Cerrah sen tr4 army degil mi?
    Feza ailesi olarak az kesmedik armyi :))

-_-CERRAH-_- bunu beğendi.
  17. Evet biz dağıtsakta sorun olmaz.

18. Hangi zaman dağıttınız :)) kesildiginiz halde kestik diyorsunuz az şerefli oynayın lütfen :)

19. Peki siz kestiniz hadi peşimi bırak.

20. Eyw iyi oyunlar :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.