Hakimiyet Etkinliği

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. global avrupada eicteysen sadece seyredersin hakimeyeti :(

tetrax1907 bunu beğendi.
  2. ben bu diroit tasarımını anlamadım yaratıklardanmı çıkıyor çıkıyorsa yaratık nasıl nerde doğucak :?

3. o Kutu yaaratıktan çıkacak ve açmak için anahtar gerekmiyecek.:)

4. bu yaratık ne zaman cıkacak

5. Herhalde demaner gelecek haritaya yeni çıkan lazerde demanere karşı hasarı 8 kat diyor.kutuda demanerden düşer büyük ihtimalle.(sadece bir tahmin.:)

6. demaner grup halinde kesilmeyecekmi? lazer fazla gerekli değil o zaman :D kutu çalma vb büyük savaşlar olucak gibime geliyor.

7. HYDRA

HYDRA User

desene fuller yaşadı :D

8. türkçe açıklama nerde resimde ki lf ile ilgili yazılan nedir admin bi bakarmısınız

9. Merhaba ,

Arkadaşlar sanırım Türkçe çevirisi yetişmedi etkinlikte birden oyuna gelince çok fazla detaylı açıklama yapılamamış anladığım kadarıyla fakat net bilgiler olduğunda paylaşılacaktır.

İyi forumlar.

10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

Gene sadece guclulere gore yapilmiş genel haritalara serpstirilen ek biseyler olsaydi iyi olurdu, herkesin guclu klan arkadaslari yok yada bir cikmiyolar bireysel kazanim olmucak bu sefer ,guclu olan kazansin modeli olmus ve anlamayan da cok oyunu ,aciklama az gibi gldi,,,ama % 5 indirim güzel ;)

*KORCAN96*[GHST] ve ___________CAN bunu beğendi.
  11. admin bu demaner yük gemileri ne zamn cıkcak??? bide o gemilerden hangi ödüller cıkcak uri vermiyosa o yük gemileri boşa şaman alak edek diye uğraşmıyak :)

12. her etkinliğe kulp takıyorsunuz maşallah genel olarak konuşuyorum tr1 de eic şirketi götürüyor şuanda sayıcada baya üstünler ama gemiler okadarda iyi sayılmaz eic kazanıyor :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. Merhaba ,
    Lf4 ve dirioit tasarımları şu şekilde alınacak galiba
    pvp yani 4-1 4-2 4-3 haritalarındaki şamandıraları ele geçirince 9 puan veriyor o puanlada 4-4 e bir atlama kapısı ve markette yüzde 5 indirim yapıyor cephaneler bölümünde bu samandıralar sizde olduğu müddetce RB-214 satın alabilirsiniz .
    Saygılarımla.

14. Andromeda, bu ismi görünce modumuzu hatırladım :D

15. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

puanları topladık indirimle bi güzel yeni cephaneyide aldık ama nerede bu yaratık allah rızası için biri çıkıp açıklama yapsın artık. etkinlik var ama ne oldugu belli degil.

16. •Kıyamet• S-Moderator'un mesajı:

.TÜRKMEN. bunu beğendi.
  17. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Demanor hakimiyet etkinliğinin son günü ortaya çıkacak. Bu yaratığa tüm oyuncular saldırabiliecek, şirket farketmeksizin.

Keyifli Forumlar

.TÜRKMEN. bunu beğendi.
  18. bu mudur yani 2 hafta elit harca son 1 gün gelirse gelicek bi şeyler

19. O son 1 gündede ortaya hiç çıkmayanlar çıkıp çöp çalmaya çalışıcak..Ben %5 indirim için o kadar mermi atamam..

20. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

peki modum yaratıgın çöpünden bilindigi gibi sandık çıkacak ve sandıkdan lf4 ve diroit tasarımları çıkacak. her yaratıkdan 1 sandık mı yoksa spaceball gibi mi olucak bir den fazla?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.