Hakimiyet Etkinliği

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. urdiyum vermiyor etmiyor ne diye biz 2 hafta boyunca pvp de elit harcayalım baştan söylenseydi hiç girmezdm pvp ye

2. Ne Yani Tüm şirket ortak saldıracağı yaratıksa biz sabahtan pvpde boşuna elit harcıyoruz.TR2 Vru 24 saat pvpde :)

3. alırım vip %5 üstüne bi sürü de avantajım olur eğer böyle devam edicekse gerçekten gereksiz bir etkinlik

4. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bize verilen bilgilerde bu bilgi mevcut değildir. Net bir şey söyleyemem. Mantık doğrusunda yanıt vermek gerekirse 1 kutu tüm şirketi ayağa kaldıracaklarını düşünmüyorum. Net bilgi geçmesi dahilinde paylaşılacaktır.

Selam,

Sahip olduğumuz bilgiler ışığında demaner 72 adet çıkacak. Gerisi sizin kararınızdır. Bu bir etkinlik olmakla birlikte bence ilk amacınız keyif almak, toplu savaşı tatmak ve savaşçı ruhu öne çıkarmak olarak düşünmelisiniz. %5 indirim tüm ürünlerde olduğu için toplu alımlarda azımsanamaz.

Keyifli Forumlar

5. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

peki teşekkür ederim. ne sandıktan nede kapılardan lf4 alamıyoruz bari bundan bir kaç tane alsak.

___________CAN bunu beğendi.
  6. Sa Flax dirioidim var 6 lvl ama satınca 100.000 kredi neden boyle acaba ???

7. HYDRA

HYDRA User

eskiden di o demek istediğin artık öle birşey yok herkeste öyle yani

8. Güzel bir etkinlik olmuş katılmasam da , Pvp haritalarında kamufle toplayanlar bir süre rahat edemiyor bu bile iyiye işaret . Ama serverda dominant bir şirket olduğu zaman etkinlikle pek alakalı olamıyoruz maalesef :confused:

9. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bahsettiğiniz durum eskidendi, artık öyle credi kasamıyorsunuz :) Ayrıca bir sorunuz olduğunda forum kuralları gereğince ilgili kısma yazınız. Burası yeri değildir.

Keyifli Forumlar

10. modum bu demanerden sadece lf4 droit tasrımımı cıkyo uri vermiymi ? :D

11. The*Reaper

The*Reaper User

senin çarın uriye mi ihtiyacı var :) güldürdün yav bırakta gariban eic kasılsın :)
    benim sorum ise etkinlik 00.00 da mı başlıyo yoksa gün içinde belli bir saatte mi ?
    Herkeşe kolay gelsin

12. Tüh neyse :D sağolun teşekkürler

13. arkadşlar biri bana etkinlikle alakalı bir cevap verebilirmi etkinlik gorevleri geldi kaç gndur geldi ne zaman bitecek... bulamadım bi turlu forumda...:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

14. Demaner hangi haritalarda çıkıcak.

15. Merhaba ,

Arkadaşlar duyurudaki bilgilerin dışında bizlerinde bilgisi yok. Fakat anladığım kadarıyla bir kaç haritada dolaşacaklar. Sadece özel RB-214 cephanesi etkili olacak.

İyi forumlar.

16. lf4 az olan arkadaslar iyi hazırlık yapsınlar bu etkinliği kaçırmasınlar biraz paraya b kıyıp yeni cephaneden alsınlar ilerki zamanlarda bir sürü kutu açtım lf4 çıkmadı gibi şeyler yazıp pişman olmamanız için yazıyorum ful arkadaşlar lf4 fazla arkadaşlarda diğer şirket üyelerine yardım amaçlı orda olacaklar tabi ama lf4 kıtlıgı bir sürü kutu açıpta lf4 alamayan arkadaslar belki bunda şanslı olur lf4 kazanırsınız bolca ama tek tafsiyem yeni cephaneden alın ve bekleyin o günü belki o gün sizin gününüzdür bir ful+ful olarak yazıyorum hiç eksiğim yok bütün arkadaslarıma başarılar diliyorum herkes ful olsun güzel savaşlar olsun
    nick tr3:ADaMSıN Saygılar arkadaşlar

17. .TÜRKMEN.

.TÜRKMEN. User

yok yok yine boş çıkar. 3 de sıfır epsilondan yine boş. 60 70 sandıkta boş anca modül çıkıyor. artık şans felan hikaye buna inanıyorum bu saatten sonra. fulleyenler fulledi zamanında türlü yollar ile. bizde şimdi paramızla rezil oluyoruz. akşama 2 3 milyon uri çekiyim mi çekmeyim mi kararsızım. en son epsilondan sonra. kappa yapsam yine boş çıkacak. bunları niye buraya yazıyorum onuda bilmiyorum. artık bu lf4 bana kafayı yedirecek.

18. titans___

titans___ User

bu mermi baya tuzlu ama kendi şirket bile lf4 için kendi şirketine sıkar düşmanla işbirliği had safhada kaç senedir tr3 de diğerlerine bir şey diyemem iç savaşda başladı şimdi güçlüler iç savaş iki tarafıda bitirdi şimdi hayalet gibiler varlar ama eski adamları ban yedi kendileride kimseyle baş edemiyorlar kendi şirketlerine güçleri yetiyor 3 senedir

19. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Lütfen bu konuyla ilgili görüşler dışında mesja yazmayınız. Bu bir uyarıdır.

Keyifli Forumlar

20. Hiç bilgilendirme yok ve npc konvoyundan haberimiz bile yok haksızlık bu!

titans___ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.