Hakimiyet Etkinliği

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Gerçekten çok güzel bi etkinlik olmuş.

Heralde bu mor kutulardan lf4 havoc vs. çıkma olasılığı normal yeşil kutulardan lf4 çıkma olasılığından daha düşük,yine güçsüz oyuncuların güçlü oyuncular tarafından ezildiği bi etkinlik yine darkorbit :)

Tebrikler darkorbit ekibi.

Son düzenlenen: 16 Ağustos 2014
  2. 3-4 yıllık oyuncuyum artık nefret ettirdiniz yani şu oyundan gerçekten

06OrhaN34 bunu beğendi.
  3. 8,10 mor kutu açtım,hepside ıvır zıvır.Ganimetten en iyi çıkan şey 5 bin üridium oldu.
    :mad::mad::mad:

4. Attığım elite gerçekten acıyorum şu anda

5. evet kayboldu 1-3 den sonra kayboldu o kadar x4 boşa gitti .

06OrhaN34 bunu beğendi.
  6. Aynen bazı demanerler kayboldu geçekten elitlere yazık oldu.

06OrhaN34 bunu beğendi.
  7. ezitten başka bir şey değil daha düzgün birşey yapılamazmıydı adamlar bizimle oyun oynuyor resmen kutunun üzerine yattımı birde 100 bin vurdumu ondan kralıyo herşeyi yapıyor almak için o kutuyu keşke paymentten satılsaydı anahtarı belki bu kadar çile çektirmezdi bize

8. Khnemu

Khnemu User

selam
    her tecrübe bedava değidir aldığım 160 000 lazere verdiğim uriye acıyorum . 2 tane kestim sonra kutudan cıkanları görünce kesmeyi bıraktım . o d
    o kesilen demannerin çöpü 01.35 itibari ile portalda hala duruyordu almak istediğinde ise toplanıyor diyor .
    geride kalan lazerleri ne yapacağımı bilmiyorum aetık dağa taşa onu sıkarız.

9. bu etkinlikte emeği geçen herkesi saygıyla(!) anıyorum.

10. 06OrhaN34

06OrhaN34 User

Selam arkadaşlar. Öncelikle darkorbiti tekrar kutlamak gerekiyor. Yine bizleri kandırmayı başardı. Etkinliği öyle bir sunuyorlar ki sanırsın o gün gemini fulleyeceksin. Yok havoclar yok hercüller yok lf4 falan filan. Şimdi bana ne cevap vereceksiniz bakalım. Gerçi vereceğiniz cevap belli. "ŞANS".. Bu şansı siz belirlemiyo musunuz allah aşkına? Bir de şans diyosunuz. Neyse...
    Bakınız sabahtan gece bitişe kadar demaner peşinde gezdim. Abartısız 20 ila 30 arasında kutu aldım. Ama ne elde ettim. Sadece ve sadece 5+5 olmak üzere 10 bin uridium. Demaner peşinde gezerek harcadığım vakti kasılarak geçirseydim 60-70 bin civarı uridium kasabilirdim. Söyler misiniz bizleri kandırmaya ne hakkınız var? Etkinlik yapıyorsunuz tüm servera topu topu 72 tane kutu gönderiyosunuz bari içindeki önemli malzeme çıkma ihtimalini yüksek tutun da bir halta yarasın. Rezillikten başka bir şey değil gerçekten yapılan ayıp ya. Neyse...
    Arkadaşlar kutulardan LF4-HAVOC-HERCÜLE çıkaran var mı? Gerçekten çok merak ediyorum kaç kişi almış. Aşağı yazar mısınız rica etsem.

11. O kargaşada kutu toplayamadım ki LF4 havoc hercules çıksın. Çıkaran yok benim tanıdıklarımdan gerçekten çok kazık bi etkinlikti..

12. elektro

elektro User

geçmiş olsun herkese :)

___________CAN bunu beğendi.
  13. bu etkinlikten daha kötüsü hitac tı . ondan kötüsüde yoktu ama varya sızma etkinliği bile daha karlıydı bu etkinlikten üstüne eğlenmek bir yana sinir küpüne dönmemek elde değildi harcadıgımız o kadar elite karşın

14. titans___

titans___ User

ben penbe kutuda görmedim gerçi tek petde lf4 yok ama sıkılmaya başladım oyuncu kalmadı al bugünde donmakdan kassılamadım aegiseyim de bir lokum bir uber sibelon boslokum kesdim ama sinir sisteminin iptali oldu napam lf4 vermiyorsunuz adamlara ama bu ne he birde parayla kutu satıyorsunuz satarsınız da 5 senedir oynadığım oyun devam eder he 500 tl yatırdım ama buraya emek veren kadar spora devam etseymişim

15. 1adet sandık çıkıyor sanırım katlayıcıyla alakası varmı bılmıyorum ama kutuda 20.000urı cıkma şansı,30gunluk dosya ve50gg cıkma şansı ,20 anahtar çıkma ihtimali falan var

16. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

şuana kadar 35 kutu aldım ne lf4 nede herkül havoc var etkinlik güzel fakat bu ödüller daha cıkımadı ve 1 kutuyu 50 kişi almaya calışıyoz cok sacma :D

17. öncekin etkinlikte 5 tane mor kutu düşürüyordu şimdi ise 1 tane düşüyor.

18. Arkadaşlar etkinlik iyi ancak demaner hangi saatlerde çıkıyor onu söylerseniz süper olacak.(?)

19. _____EYVAH

_____EYVAH User

ya kıyamet forum adminim :D bu saat kaçla kaç arası cıkıyo görev yapcam kaldım ortada bi yardımcı olsanız valla cok mutlu edersiniz bizi :D bi detaylı bi açıklama yapın ltfn :) iyi görevler

20. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

•İlk gün 00:01-21:00 arası.
    •Diğer günler 12:00-21:00 arası
    •Son gün 21:00-23:59 arası yerel server saatlerinde.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.