Hakimiyet Etkinliği

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve KALE tarafından 30 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. titans___

titans___ User

grub kuramadım ben 4-xlerde kesene kadar dedim uri ile kappa açmışdım onu yaptım ben sıkamıyom bile oyun çok kasınca neyse son herculesi kapıdan aldım

2. RexMarium

RexMarium User

Biz verilen yanlış bilgi kurbanıyız diyorsunuz. Arkadasından hala bu konu üzerinden tahmin yapıyorsunuz; ''Saatlar ileri alındığı için saat farkı oluşabilir''. Nasıl bir saat farkıdır ki bu 20 saatlik etkinliği 3 saat gösterebilecek seviyeye düşürüyor?

.-ProzeN-. bunu beğendi.
  3. Merhaba ,

O mesajları ilk yazdığımızda saat 21:00 ile 22:00 arası bir yerlerde yazıldı. Fakat saat 22:00'dan sonra da çıkmayınca saat farkları ile ilgili olmadığı anlaşıldı.

Eğer size bir bilgi verilirse siz onu bilirsiniz. Müneccim değilseniz yada gaipten ses gelmiyorsa size verilen bilgiyi bilirsiniz.

İyi forumlar.

4. titans___

titans___ User

adminim ema attığım video da yakında olcakda pek işe yaramıyor benim için ha 2 kere kurtardım ama tırıs tırıs kaçıyorum genelde emadan sonra

5. Merhaba ,

İlla ema atınca işlemediği zaman hile v.b. bir şey anlamı çıkartmak pek doğru değil çünkü bazen benim de başıma geliyor. Birisi ile çarpışıyoruz ema atıyor fakat işaretim kalkmıyor ve saldırı devam ediyor.

Tam olarak neden oluyor bilemiyorum fakat bazen flash player kaynaklı oyunlarda bu tür aksaklıklar oluyor diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

6. Adminim bu hercules veren görevi hiç kimse yapamıyor ilk tutana yazıyor ve bu yüzden görev bitmiyor bunu herkeze gelecek şekilde ayarlasnlar yoksa kimse görevi bitiremeyecek...!!!

7. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Grup halinde yaptığınızda gruba etki eder görev konusunda.

İyi Forumlar

8. Kıta40

Kıta40 User

ben görevden herculesi uğraştım aldım. sizde uğraşın alın. çarşıda pişsin banada düşsün le alamazsınız

9. StorMHawsK

StorMHawsK User

Böyle düşünmeyiniz sizin geminizin durumu iyi olabilir, neticede güçlüde var güçsüz de var herkese göre değerlendirme yapmak gerekir bence.

10. Şu görevde ilk sıkan falan kötü bir olay ilk sıkmak çok zor bir şey

Büyügü yerine küçüügünü kesmede yapılabilir

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Nisan 2015
  11. yaw ilk sıkana değil de demanere 1 m hasar verme falan olsa daha iyi olur gerçekten çok kötü ilk sıkan gruba vermesi tr 1 serverinde oynuyorum fps 1 e düşüyor gemiyi sağa götürüyorum sola gidiyor demanere tıklanmıyor bile bazı zeki arkadaşlar merkava ile tıklıyor lütfen bi çözüm getirilsin !!

12. YANİ SIKAN HERKESE YAZSA ÇOK DAHA İYİ OLMAZ MI 100 KİŞİ SIKIYORUZ OLMUYOR YANİ BÖYLE

13. Merhaba ,

Daha önceden de iletmiştik bu sıkıntıları fakat bir değişik olmamış anlaşılan. Belki daha sonra ki etkinliklerde olabilir ama kesin bir şey de diyemiyoruz.

Forumda tamamen büyük harf kullanarak mesaj yazmamaya dikkat edelim lütfen.

İyi forumlar.

14. COUNT SEKTÖRÜ DE ÇIKACAKMI ?

15. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Forum kuralları gereğince büyük harfle yazmak bağırmak manasına geldiğinden dolayı yasaktır.
    Etkinlikler hakkında bilgi ve takip için burayı inceleyebilirsiniz.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.