haksız yere silinen şeref puanları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●G€®iℓiM-Ħªтт!● tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Haksız yere albay gemilerimizin şerefleri silindi ve merkez ekip denilip duruyor tamam deyip bekliyoruz supporta yazıyoruz kısacık link atıp ilgilenilmiyor adminlerimizin umrunda değiliz kimseden bir açıklama gelmiyor artık beklemek değil oyun oynamak istiyoruz fakat bizlere gereken ilgi alaka verilmiyor cevap dahi verilmiyor!

***S.T.E.A.L.T.H*** ve agnostiklive bunu beğendi.
  2. yanlız değilsin dostum, bende yanlış banlamalar hakkında konu actım destek olursan sevinirim sesimizi duyuralım.

3. Haksız yere mi siliniyor, emin misin ? Bug ve bot kullanıyorlar diye silinmiş olmasın ? İnşallah 100 yıl ban yersiniz.

**_B_O_Z_O_** bunu beğendi.
  4. Tumuly

Tumuly User

kesin haksız yere silinmiştir kıyamam

5. 40 yılda bir yapılıyo zaten, onun da haksız yere olması biraz zor sanki :) Neyseki şeref siliniyo, DO ekibi yumuşak davranmış. Banlayamıyor oyuncu kaybetmeyeyim diye

6. haksız yere silinenlerde var burada atıp tutmayın!!!

7. Kurtul1944

Kurtul1944 User

yalnız benim şeref puanım silinmemiş. yine de acemi pilot gözüküyorum. Sıralamam da da bir değişiklik yok

8. benim arkadaşımada oldu etkinlik geldi sadece bu strokelight barrage yaratığını kovaladı full 300milyon küsür şeref kastı yaratığı yakalayıp keserek sadece onu yaptı ve şerefi silindi :D anladığım kadarıyla son zamanlarda aşırı fazla şeref yada bir anda aşırı şeref kasanları tespit etmiş sistem o yüzden silindi bug yapmayanlarında gibi geliyor bana

9. **TRUVA**

**TRUVA** User

Yapılan yaptırım yetersiz daha fazla ceza uygulanmalı. Burda bağırıp çağıranlar sadece gündem yaratıp ceza iptali için meşru zeminler oluşturup gemilerini kurtarma peşindeler itibar edilmemeli

10. Darkorbitin DC kanalına gir en bölümünden saimon ulaşıp ingilizce olarak derdini anlatman lazım yoksa işin çoook zor.

Bütün haksız ban yiyen oyuncuların bunu yapması lazım.

11. diyorlar kanıt gösterin yahu nasıl gösterelim yapmadığımızı ?
    1 haftada bi script yazıp bunlar bulunuyor ama botları bulmaya bi script yok ben bu script yazanlara nasıl güveneyim ?

12. Viraaa

Viraaa User

haksiz yere ceza alan varsa umarim duzeltirler.ama gercekten hile ile bu oyunu oynayanlar beter olsun.tez zamanda gemileri kapansin lazerleri tutukluk yapsin.gelistirilmis prolari mp1 gibi sıksın.lf3 lü adamlar tek atsin onlara. :)

13. buraya gelip boş boş konuşmayın lütfen kapıyı normal şekilde yaptık diye ban yedik bug vs yapmadığımız halde ban yedik truva gibilerinin amacı belli yer açılsın rütbe alalım.. emeğimiz ile kastığım geminin banlandığı yere geçmek istiyorsan buyur geç ama buraya gelip hakkını arayan insanlara laf kalabağı yapmanın doğru bi davranış olduğunu sanmıyorum lütfen boş yapma

14. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Haksız yere şerefinizin silindiğini düşünüyorsanız supporta başvurmanız gerekmektedir. Forum üzerinden herhangi bir yetkimiz bulunmamaktadır. Support takımının vereceği cevap bizlerin verebileceğinden daha kapsamlıdır.

İyi forumlar.

15. supporta zaten bildirdik fakat ilgilenen kimse yok hamburg ofisine avukat ile birlikte arkadaşımızı gönderdik orada ki yetkililere sizlerin türkiye ebinin bizleri yeterince bilgilendirmediğini dahi söyledik zaten fakat sizler hala bize ne mail üzerinden bir dönüş yapıyorsunuz vede muhatap alıyorsunuz!

16. _éRßéy_

_éRßéy_ User

Yıllardır darkorbit oynuyorum haksız ban görmedim eksik ban gördüm.Devam edilmeli bug yapanların bug yaptığı malzemelerde silinmeli tplerde silinmeli.Aynen devam Darkorbit TR takımı

17. Süper zeki arkadaşlar ! Şimdi aşagıya benim hesabın özetini yazacağım bakın bakalım sizce bu hesap bug,hile yapmışmıdır (her zaman söylüyorum isteyen admin hesabıma girip dediklerimi kontrol edebilir yanlışım varsa buradan hesap bilgilerimi paylaşmasına onay veriyorum)
    97 milyon şeref , altı milyar dörtyüz milyon tp , 34 pro lazer , 5 adet spartan , 51 bin rinusk , 16 bin takipçi (centurion alabilmek için uzun zamandır takipçi biriktiriyorum) , 220 bin x4 , 47 bin rsb. Ve ebedi kapıya sadece 10 kez girdim gelebildiğim maksimum dalga 102. Mindfire görevini 1 hafta boyunca sabahın köründe girip 30-40 kez patlayarak yapabildim. 13 aydan fazladır oynuyorum.
    Şimdi zeki arkadaşlar söyleyin bakalım bu hesabın neresinde bug yapılmış ?
    Düzeltme: pro lazer 35 yazmışım şimdi saydım 34 tane var.

18. (lazy-53)

(lazy-53) User

hep aynı terane yok oyun acıgı kullanan ban alır vs.vs. kardesşım sızde oyunu acıgı olmayacak şekılde duzeltın oynayan boyle oynasın.oynamayan oynamasın.sen kapıyı acık bırak sonra da ama sakın ıcerı gırme de.sankı oyuncular hıle acık kullanyor da admınler cok masum.bırakın bu ıslerı

19. Ne haksız banı çok iyi olmuş keşke komple sınırsız bann verselerdi. Hem bugu yap hem burda gel ağla. Oh ne güzel dünya!!!

20. Bazı gemiler yapmadığı halde ban yedi bu kadar emin konuşmayalım.

Yapanlara zaten lafım yok.

Aynı şey senin de benimde başıma gelebilirdi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.