haksız yere silinen şeref puanları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●G€®iℓiM-Ħªтт!● tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sen belki sıralamaya oynuyorsundur üstündekilerin ban almasıyla yükselişe geçince iştahlanmış olabilirsin ama benim gibi hesaplardan ne istediler ? Bak yazdım yukarıda gemi içeriğini. Burada bug kullanarak ne yapmış olabilirim sence ?

2. 13 ayda kaç saat aktiftin?Onu yazsaydın bir yorumda bulunabilirdik kardeşim.Ha birde oyna ne kadar para harcadığını..Umarım yanılıyorlardır..

3. Boş laf bunlar yapmayanlar diye velveleye verdiler ortalığı sende oto ya attın gemini senide gördüm o kadar. Feyzin yandaşıydın aranız bozuldu düşmansınız şimdi. Hadi başka yere. Haklı oyuncu gibi yorum yapma. Teknik ekip boşa ceza vermedi şimdi şerefi sıfırlananlar ağlasınlar çok da iyi oldu. Keşke sınırsız ban alsalardı herkes sen ve yandaşların gibi mi ki bug oto vs. kullanacak. Bneim başıma gelmez, o haltı yersem gelsin cezama razıyım. Şeref silmek de boş iş. Kasılan milyonlarca rınusk alınmadıktan sonra.

Haksızlık varsa hakkını verirler. Ama bugu yap gel ağla yoköyle bir dünya. Tekrar diyorum inşallah sınırısz ban yerler bug yapanlar. Bu arada sıralamaya falan oynamıyorum ben. sıralamam 650

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Kasım 2020
  4. hkmdr

hkmdr User

saimona mesaj atılmıyor ki kapatmıs mesaj almıyor hiçbir türlü

5. *ÖZGÜR*

*ÖZGÜR* User

su servetde bot kullanmayan bır kısı varsa ben hıcbırsey bılmıyorum

6. [​IMG]
    Yıllık vip almıştım 15.05.2020 de. Bunun haricinde 3 kez x4 gününde 330k lık uri ve bir kaç kez de daha düşük miktarda uri çekmiştim.
    Benim 11 ayda yapabildiğim şerefi 1-2 günde kasanları incelesinler.

7. Allah var birkere kullanmadim

8. böyle yeteneklerin vardı bunu niye şimdi söylüyon reis

9. Senin GİŞ şartlarından haberin yok sanırım.

10. cevap vereyim hala el ile oynuyorum..
    12 pro lazer yaptım ve günlük girişlerden b03 aldım o kadar 8 iris gemim daha apisi açamadım geliştirme filanda yok 4 havoç var 20 lvl ..

11. Geçmiş olsun kardeş
    Supporta kanıtın ile birlikte yazdın mı? Kanıt istiyorlarmış

12. Polis trafik cezası yazar, sana nerede nasıl ve hangi suçtan ceza yediğinin kanıtını gösterir. Hakim ceza yazar, sana hangi suçtan ve hangi yasayı çiğnediğini açıklayarak kanıtlar...
    Peki bu do ekibi bana hangi kuralı nasıl ve ne şekilde ihlal ettiğimi açıklayacağı yerde bir de benden masum olduğumu kanıtlamamı mı istiyor ? Bu dediğinin akılla mantıkla ahlakla uzaktan yakından alakası yok. He illa kanıt istiyorlarsa oturdukları yerden önüne geleni banlayacaklarına adam gibi hesabı inceleyip, gerekli kanıta ulaşıp banlamaları gerekir.

Support denilen komedi dükkanına mail attım verdikleri cevap `` N/A`` Gördüğünüz gibi bilgimiz yok,erişimimiz yok. E peki siz ne işe yararsınız ? Bu dediklerinizi duymak için sizinle vakit kaybetmeye gerek yok zaten forum adminlerimiz sağolsunlar bize aynılarını devamlı yazıyor , yetkimiz yok , bilgimiz yok...

Şeref tp silinmesi zerre umrumda değil ben oyunu bir hırsla oynamıyorum. Ama haksızlığa ve bunun karşısında mağdur olmaya katlanamıyorum.

13. yıldo69

yıldo69 User

230. dalya gelebildim en yüksek ama ne hikmetse şeref puanlarımın tamamı silindi. 230 . dalgada nasıl bir bug yapıp haksız kazanç elde etmiş olabilirim acaba ?. Yaptığım toplam kapı sayısı da 4. Haktan bahsetmeyin lütfen kafalarına göre yaptılar bu banlamayı

14. bakın bizim klanda bir amca var ve hasta adam savaşmaz sadece oyuna girip low felan yapar sırf rütbesi yükselmesin diye şeref kasmıyo rütbeyle uraşamam diyor bu amca oyuna zor giriyor ve 2 3 kere ebedi kapıyı yapayım demiş 3 5 uri için ve bu adamında şerefi silinmiş yani bu cidden saçmalık bizim klanda bula bula bbu amcayı bulmaları gerçekten yanlış banlama yapıldığının göstergesi .oyüzden lütfen biraz duyarlı olalım tamam bug yapanların şerefi tabiki silinsin ama kurunun yanında yaşı yakmk olmaz

15. bu yaptıkları olay unutulsun diye bekliyolar sanırım ama bunu kimse unutmaz! kurunun yanında yaş değil ormanı yaktılar!

16. Yukarıda yazdığım neredeyse hepsi yalan yanlış bilgi :) Feyz aramız bozulmuş ya onu da anlat nasıl bozulmuş ne olmuş merak ettim :D Anlatacak güzel bir hikayen var anlaşılan :D :D :D

Umarım senin de başına gelir haksız ban yersin de halini görürüm :D

17. Yav he he komik çocuk. Noldu klanındaki marslı feyzli ile beraber ben eicliydim bana sıkmıştınız tekmeyi bastılar mı abilerin sana :D Otoya attın sen gemini kaç kere yakaladım. Avcı Polat 31 bilmem ne bi nickin var senin. Asıl senin ve senin gbilerin sınırsız bann yemesi lazım. Burda bug yapıp sonra şerefi sıfırlananları savunma. Belliki yaran var gocunuyosun yazdıklarıma boş cevaplar vererek parazt yaratma. İnşallah senin gibi haksız kazanç sağlayan emek hırsızları sınırsız bann alır. Sen otoya atmadıına Allah'ın huzurunda burda yemin et tabi inancın varsa, sonra ben sende burda herkesin içinde özür dileyecem. Sen hakkınlamı oynuyosun ki burda haktan hukuktan bahsediyorsun.

Ağlamaya devam et! Hilecilerin, otocuların, bugcuların sonu hüsran olacak. Oldu yap bugu, şeref sıfırlansın sonra haksızlık var, yok ya! Benim neden şerefim sıfırlanmadı o zaman. Bana sistem torpil mi geçti? Şerefi sıfırlanan emek hırsızlarının kesinlikle ve kesinlikle kastıkları diğer malzemeler, geliştirmeler, argeler sıfırlanmalı, yoksa bu ceza zaten yetersiz.

18. Buradan ne kadar anırsan da doğrular değişmeyecek.

Bak yeni açıklamaya.

Boşa insanları karalamaya çalışma.Şimdi yine boş boş yorumlar yazacaksın.

Kim bilir seni ne kadar kestiysem kinini kusuyorsun ;) Nick ver de sana daha iyi çalışayim :D :D :D

Hazreti Mevlana'nın güzel bir sözü var.

"Bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye" ;) Kapiş

Daha cevap vermeyeceğim senin gibi birine :D

19. sen havlamaya devam et böylelikle türünün ne olduğunu daha iyi anlarım :D:D Ağlamak sana fayda vermez :D:D

Feyzin yalakası söz sahibi olmuş feyzdekia bilerin sana söz hkkı verdi mi ?

Nİck Feyz Kesen gel seni kesiyim abilerini kestiğim gibi sonra ağlamana devam et o_O

Bu arada tek hiç kesemedin beni hep marslı arkilerinle kestin savaşacak dehan yok ki :D Sahiplerin olmasa ne yapacan acaba :D:D

20. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konu ile ilgili, @.Paradoks. Takım liderimiz açıklama getirmiştir ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

https://board-tr.darkorbit.com/threads/oyun-aciklari-icin-ceza.155655/#post-1377502
    İlk ve son uyarımdır Tartışmayı devam ettirmeyiniz. İkinizde bu konuda uyarıyorum.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.