haksız yere silinen şeref puanları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ●G€®iℓiM-Ħªтт!● tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bunlar tsde oynarken ohh ohh nasıl da kazanıyoruz baksana slotlardan diye konuşmadıysa adam değilim. Az bile yapılmış. Buraya gelmiş bir de haksız yere şerefim silindi diyor, var mıydı?

STARFORCE93(D!T) ve PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
  2. ucarucar04

ucarucar04 User

o banlamaya bitek yapmıyanlar takıldı bu işte bir iş var sanki ?

3. Benim ahlakıma laf söylediğin için seni kınıyorum. Ayıp be alt tarafı oyun

Mahkemede avukatlar falan var hani masum olduğun için delil sunuyosun savunuyosun vs. Demekki AHLAKLI bir şeymiş bu
    Kişi kendinden bilir diyip susayım. İnş kimse bug yapmaz bi daha. Bug yapanların banlandıklarını görünce rahatlıyorum :D

PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
  4. adammm

5. Az bile yapıldı bu emek hırsızlarına dostum. Bunların ellerindeki milyonlarca kasılan rınusk takipçi vs. de alınmalıydı. Şeref silmek birşeyi değiştirmez. Kısacası şu an şiret değiştiremiyorlardı darkorbit al hadi şirket değiştir dedi. Keşke sınırsız ban alsalardı. Biz emekle oynarken hile hurda peşinde koşan klanlar burayı ağlama duvarı sanıyorlar. Bizim neden şereflerimiz silinmedi?

Karalı ve PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
  6. beluoglu7

beluoglu7 User

kardeşim belli sevmediğin kişiler kullandı şerefleri gitti herşeylerinin gitmesini istiyorsun ama herkesi aynı kefeye koyma allah rızası için gemiye 3 aydır ilk defa 1 hafta önce girmiştim 2 behemot dönüp kapıya baktım ilk partiyi bitirip x1 e atladım sonra hesaba girmedim şeref silme falan dedilerde oyuna girdim baktım benimde şerefim gitmiş sence bu hak mı

7. 1- Senin ahlakına laf söylemedim senmi banladında sana söyleyeyim ne diye üstüne alınıyorsun, yapılan haksızlığın ahlakına söyledim bi kez daha oku yazdığımı.
    2- Evet bende bug hile hurda yapanların banlanmasından yanayım her zaman. 1 seneden fazla oynayan 21 level bir oyuncunun sadece 97 milyon şeref, 50bin rinusk, 16bin takipçi, 200bin x4 mermi, 40bin rsb mermi ve 34 pro lazer yapabilmiş olmasından anlaşılmıyormu bu kişinin bug yapmadığı. Ben rasgele yapılan banlamadan şikayetçiyim, yoksa gerçek suçluların sadece şerefinin silinip bırakılmasına bende karşıyım.
    Ben oyuna başladığım günden beri ne bir klana girdim ne kimseden yardım aldım ne ts bilirim ne chat bilirim. Yazarken genelleme yapma bence. Ortada gerçekten haksızlık var. Keşke hesabımın detaylarını paylaşabilseydim neden haksızlık olduğunu anlardınız. Evet bir konuda haklısınız hatta az bile söylüyorsunuz `benim 13 ayda yapabildiğim şerefi,rinuksu,takipçiyi vs. 2 günde yapanlar oldu, o kişileri banlasınlar hatta hesabını kapasınlar` ama sallamasyon ban yapılmaz. Bu ban dalgasında 100 kişiden 70 i haksız banlandı, hani elde ettiğimiz birşey olsa gam yemiyecem kapıyı bile yapamadık lag dan patlamaktan.

8. HAYYSİYET

HAYYSİYET User

S.a. kim ne yaptı yapmadı önemli değil. Ya olduğungibi görün ya da göründüğün gibi ol. Eskiden oyunlarda yanlış yapıyor. diye oyuna almazdık hile yapanı şimdi ise hile yapan bot kullanan açıktan yararlanan bunu yaptığında bunu kendi hakkı gibi görüyor. içimizde baba olanlar var baba adayları var. oğlum doğru ol. diyor en basit bir oyunda onun yanında her türlü yanlışı yapıyor. kendi emeğine yanlış katarak yaptığı gemi ile zayıfı kesip böbürleniyor bilmiyorki kendi zannettği kendinin değil. bu bütün yaşantısındada aynı çünkü. evet küçükte olsa bir tavsiye hodri meydan bir anket düzenlesin adminler 24 lwl ve üstü gemiler oy kullansın. talep edenin gemisi A dan Zye geriye dönük olarak incelensin hiç bir şekilde gemide açık yoksa gemiye 11 droit ve ünvan verilsin. inceleme talep edip başaramayandan 1 droit silinip onada yakışan ünvan verilsin. işte gemi ile ve oynadığı oyunla övünmek böyle olur... evet hodri meydan

mrkertenkele bunu beğendi.
  9. Elbette ki hak değil kardeşim. Bu durumda ben sizi kastetmedim. Gerçekten bug yapıp şerefi sıfırlananlardan ağlayanlar var, ben onları kastettim umarım sen ve senin gibi düzgün insanların hakkı geri verilir.

beluoglu7 ve mrkertenkele bunu beğendi.
  10. yeni bir söylentiye göre grup kuranlarda ban yemiş böyle bir saçmalık olamaz ya gerçekten saçmalık grup kurduğum kişiler arasında bug yapan bile yok tsde hep beraber yapıyoruz diye veyahut yaratığın canını görmek için grup kuruyoruz ban yiyoruz tamamen saçmalık oynamam daha iyi en azından vakitim ve param cebimde kalır iyice saçmalık haline geldi bu oyun do tr paradoks açıklama yaptı hala gelen giden yok? biz bekledikçe süreç uzuyor ve unutuluyoruz!!!!

11. bu durum düzelmezse kimse kasmaz zaten şu saatten sonra bu kadar acık net. neyden ban yiyceğimiz belli değil

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yapılan açıklamalara rağmen sürekli asılsız ithamlarda bulunup oyuncuları provoke ettiğiniz için hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Konu tartışmaya döndüğü için kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.