Duyuru HAKSIZLIK (PUSAT)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve WolfWar tarafından 15 May 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

BANA KATILIYORMUSUNUZ ?

1. EVET

oy sayısı 15
    45,5%
  2. HAYIR

oy sayısı 18
    54,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim de tam 50k uridium a ihtiyacım var!! :D

WolfWar bunu beğendi.
  2. VΛLVE™

VΛLVE™ User

Arkadaş madem 2-3 saatte 50k uri kazanıyorsun 15 saatte al sana pusat
    15 saatmi daha karlı yoksa 49 TL mi
    Ayrıca hiçbir şeyi küçümseme ne sanal alemde nede gerçek hayatta...

3. ben oyunu 2007 edn beri oynuyorum turuncu gemiyi 2009 da 80 euro vererek getirmiştim şmdi 40uri bu ne olacak peki

4. Arkadaşlar hatırlarsanız bu goliath tasarımları olan 5 li yetenek tasarımı çıkınca millet almıştı ayrıca bu yetenek tasarımları sırf paymentde satılıyordu sonradan dükkana geldi en sonunda ihaleye

aynı şey aegise de oldu fakat değeri düşmedi.

Ben size söyleyeyim yakın zamanda pusat ihaleye düşer...

5. Pusata verilen değer azalsın oda olur elbet.

6. Bana göre aegis oyunda ki en iyi gemi...

Önüme gelen geçeni kesiyorum :D

7. Bende gemiyi bu yaz aldımda şuanda kullanıyorum vuruşta goli ile kıyaslayınca değişesim geliyor ama diğer yandan can basıyorum zor kesiyorlar :D Bence aegisin tadı grupken çıkıyor o zaman daha aktif kullanabiliyorum.

8. Solo baskın atarken ciddiyim ben böyle şey görmedim 9 senelik darkorbitciyim böyle gemi görmedim :D

kaç tane full havoc binbaşı albay geldi kestim öyle :D :D adamlar 3 kişi ben tekim triple yaptım :D

bir arada çok sinirlendim dedim sizi yaşatmayacam gittim tek başıma 1-6 yı temizledim bütün mars klan istasyonuna girmiş saklanıyor adamlar chatden diyor bu adamı kesecek yok mu kasılamıyoruz :D :D

Adamları istasyon içinde kesiyorum gemiyi tank olarak kullanıyorum içeriye el bombası sallar gibi kamikaze atıyorum :D

9. Senin emiyi gördümde şimdilik full değil nasıl oldu öyle. Demekki o 3 kişi havoçlu flax takılıyor :D Sade canla yetmezki.

10. Hiç öyle düşünme adamlar 10 iris full havoc lf4ler full...

Sürekli insta ema + rsb x4 + sar 02

ayrıca çifte güçlendirici (yetenek dahil)

Bunlarla ben milleti yakıyorum...

Sen gemimi hafife alıyorsun fakat yapabilecekleri bununla sınırlı değil :) ki içindede yıllardır bu oyunu oynayan oyuncu var :D

Gemi full + full olsa ben serverde adam bırakmam önüme gelen geçeni keserim...

11. Anlaşılan gemi değil oynayan kişi önemli ve o 3 kişi çocuktu :D

12. Furkan ı biliyorsun şampiyonada 2. oldu

vs attık ben adamla başa baş gidiyorum bu ekipmanlar ile. Makinam gemim daha iyi olsa dediğim gibi serverda gördüğümü keserim :D

4-5 defa ben kestim 4-5 defa o kesti ki adamda 30 lf4 vardı bende o zamanlar 17 lf4 felan vardı.

Aegis vs goliath yapmıştık ben aegisdim :D

13. Merhaba,

Artık bütün serverlerde temelli olarak tasarımlara geldiği için yapılabilecek bir şey yok.
    İlk baş türk serverlerinde çıkması diğer serverlerde olmaması sebebi ile paymentteydi ama artık bütün serverlerden ulaşılabilir şekildedir.
    Konu güncelliğini yitirmiştir.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.