haksızlık

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve faruk035 tarafından 2 Nisan 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. faruk035

faruk035 User

bir oyun ne kadar çok oynanıyorsa o kadar iyidir diyebilirim.
    ama gariptir darkorkorbit çok oynayan oyuncuya ceza veriyor.
    çok oynadın bu kadar yeter daha fazla ödül uridyum vermiyeceyim diyor.
    bu bir savaş oyunu bir kişiyi bikaç sefer kestiğinde yeter diyor (bu arada kesebildiğimiz gemiler bot sahipsiz gemiler)sana bundan başka ödül vermiyeceyim diyor.
    hala oynamaya devam edersen önüne engeller koyuyor.
    bunları birde botlarla savaş adı altında yapıyor.
    milyin milyon uri almışlar bu adamların sadece benim oyunumu zehir etmekten başka derdi kalmamış.o adam iki dakka girip çıksa bana oyunu zehir etmeye yetiyor ve bunlardan çok var.
    ben bu adamlara yetişecem diye yırtınıyorum ama bana çok oynadın yeter diyor.ödülde vermiyorum.hee bağlantınıda kesiyorum sen bikaç gün dinlen diyor.adınada ddos saldırısı diyor .
    iki yumurta verdiya onuda bana vermemek için.milyon milyon uri kasanlar birazda cephane kassın diye.
    bu nasıl bir oyundur arkadaş bu adamlar benim iki katım dmg yede sahipler
    fazla oynadım diye dmg mide düşürüyor sistem veya daha önceden yaptıkları kaprisli bir adminin cezasıda olabilir.düzeltmiyorlarda bizde inatla oynamaya çalışıyoruz!
    garip çok garim ama herşey botlar için.