Duyuru Haksızlıklar !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Oyun yönetiminin yaptığı hak yemeleri kınıyoruz !

Oyunda bugla botla hile ile kasılanlar çok bunlar hala kapanmıyor.

Oyuna yenilik geliyor takımın birbirinden haberi yok adminden bilgi isteyince bilgimiz yok diyorlar.

Bu ne rezallettir ? İnsanların haklarını yiyerek yenilik getiriyorsunuz ve bunlara iyileştirme diyorsunuz ayrıca telafi vermeyi bile çok görüyorlar !

#DirenDarkorbit

Yazıklar olsun o yatırdığımız paralara ! Haram zıkkım olsun.

El emeği olan gemileri boş iftiralar ile kapatmalar ve daha niceleri !

Oyunda teror orgutu isimleri ile gezenlere uyarı yapılıyor ama bannlanmıyorlar !

Support saçma cevaplar ile milleti uyutuyor ve bir saçma olan şey daha şudur ki supportu kendisine yani supportu supporta şikayet etme olayı.

Oyun zaten milli piyango olmuş şans denen bir saçmalık var oyunu oynanmaz hale getiren bir etkende budur.

Yaptığınız rezaletleri düzeltmenizi arz ederim.

Uslubumdan dolayıda ÖZÜR DİLİYORUM fakat bu kaçıncı oldu biz bıktık artık.

Son düzenlenen: 13 Ağustos 2015
    FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  2. Merhabalar,

Öncelikle sert üslublar ve söylemler bizlere de sizlere de yakışmamak da bizler aynı oyunu ve ortamı seven büyük bir aileyiz diye düşünüyorum.Ayrıca size Buradan incelemeniz için bir link gönderiyorum.

İyi forumlar

3. Kullanım koşullarında bile yapılan değişiklikler 6 hafta önce kullanıcılara bildirilir diyor nerde bildirimler direk oyuna ilave ediyorsunuz.

Bakın akşam akşam kan beynime fışkırdı zaten.

Bu yapılan hak yemelere rağmen uslub diyorsunuz ya ona şaşıyorum siz bence takım olarak düşünün ne yaptık bu insanlara diye gerçeği kimsenin kimseden haberi yok ki ?

Son düzenlenen: 13 Ağustos 2015
  4. Yönetim yanlış , sistem yanlış.

5. arkadasim kafana takmam inan eninde sonunda bann alacaklar er yada gec boyle gitmez haklisin ama sabir et bak onlar sabah gemilerine girecegi garanti degil ama senin garanti cunku temiz oynayan devamli kazanir

6. 1 senedir aynı adamlar hile kullanıyor bug kullanıyor kanıtlarımda var bunları supportada yolladım abuk sabuk cevap verdiler.
    Şehzade modum bakın sizden özür diliyorum uslubdan dolayı fakat bu yapılan kaçıncı haksızlık ?

Biz oyuncularınız olarak bıktık bu durumlardan.

•*Sehzade*• bunu beğendi.
  7. Mr.User

Mr.User User

Gecenlerde bir arkadaş LOW u haksız şekilde yapan birinin videosunu ekledi foruma.

Ne oldu bil bakalım:)

Gerisi hikaye:)

8. Yaptıkları ayıp.

9. Merhabalar,

Bizlerde burada sizler forum sayfasında ve oyunda mutlu olunca sizlerle birlikte mutlu oluyoruz.Elbette görüşlerimizi ve fikirlerimizi birbirimize ve oyuna söyleceğiz ama sizlerden ricam bunu yaparken birbirimizi kırmayalım üzmeyelim belki haklı olacağımız bir konuda haksız olmayalım.Ben şahsım adına burada forumda ve oyunda olan bütün oyuncuları seviyorum.Biliyorum ki diğer görevli arkadaşlarımda benim gibi düşünüyor.Çok uzattım galiba :) tekrardan keyifli oyunlar

İyi forumlar

BlackGhost™ ve -Keskin- bunu beğendi.
  10. Merhaba ,

Arkadaşlar bakın her zaman aynı şeyi söylüyoruz ve size bunlar masal gibi geliyor olabilir. Fakat forumda bizlerin yapabileceği merkeze iletilmesi gereken şeyleri iletmektir. Bizler teknik , tasarım v.b. ekip değiliz ayrıca oyuna uygulanması gereken yada gerekmeyen şeylere bizler karar veremiyoruz.

Fakat merkeze iletilmesi gerekenleri iletiyoruz. Bir çok konuda video yolluyoruz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.