Bug / Oyun hatasi Halka Uçuş Düzeni Hakkında Ve hatalar,

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ŞahFD tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Güve yerine Çift Ok Droid dizilimini de kullanabilirsiniz. Şahsen ben daha avantajlı olduğunu düşünüyorum şöyle ki,
    Aklınıza takılan başka bir şey olursa sormaktan çekinmeyiniz.

İyi forumlar.

benceroyeye ve .Paradoks. bunu beğendi.
  2. AmiDalaaa

AmiDalaaa User

dediginiz dogrudur regulus admin fakat cift ok güve avantajı vermiyor eskiye oranla ve cift okta kalkan darbe miktarı az oldugundan kalpten ws gecişlerde baya zararda oluyorsunuz

Regulus bunu beğendi.
  3. oben

oben User

iyide halka herkes için var sadece kesmeye çalıştığınız oyunculara has birşey değil mademki kesilmesi çok zor sende al halka kullan ölümsüzleş..ha urin yosa yada uçuş düzeni kullanmada yetenekli değilsen urni kas kendini geliştir sırf birileri sevmiyor diye oyunla oynayıp durulsunmu yani. bende güveyi sevmiyorum ne olcek şimdi hatta gıcık oluyorum..

4. zaten arkadaş 45 Proyum diyor, yani diyorki ben fulll+ full hasarım herkese tek atmak istiyorum umrumda değil defans diyor.RSB+beyaz ile 500k vurabiliyorsun en fazla 10 15 sn alır birini kesmen hee diyorsunki her şey gelişti kalkanlar vs gemi modülleri, e zaten bunca şeyi fulleyip BO3 fulleyip halka ile delicesine kalkan miktarı olan YANİİİİ senin kadar güçlü olan birine de defansif modda iken tek atamayı ver allah için

5. oben

oben User

yav kardeşim öyle bile olsa bu oyun bana göre vs nekadar uzun sürerse okadar iyi adama tek atıp geçmenin nesi güzel olabilirki.bu oyunda x4 seprom vs çıkmadığı zamanlarda pvp de bir vs ye tutuşurduk birisi kesilirdi diğeri devam ederdi yeminle söylüyorum (gider hangarda doğardık uzun atlama vs yok mecburi istikamet uçarak gelmek) gelir vs ye kaldığımız yerden devam ederdik ve bana göre daha güzeldi ozamanlar.

6. aynı şeyi savunuyoruz :D

7. Oyun vakit işidir insanlar zevk almak için oyun oynarken halen yanlış şeyi savunuyorsun resmen vaktim yok tek atmam lazım diyorsun, insanlar 1 2 saniye de patlamaktan yada patlatmaktan zevk almaz, en azından bir şey düşünecek kadar zaman ister bunuda halka sağlıyor.

8. oben

oben User

bu doğru değil ilk çıktığında %180 idi ve bana göre öylede kalmalı idi..

Mr.User bunu beğendi.
  9. Mr.User

Mr.User User

Pusatta kullanıyordum Halkayı kaçarken. Hızıda düşürmüyordu sanırsam.

Sonra dengeleme adına değiştirdiler ve formda yine küçük çaplı bir isyan çıkmıştı :)
    "Ben bu özelliklerine göre URİ harcadım siz nasıl değiştirirsiniz bize sattığınız malzemeyi" diye:))

Darkorbit işte ne diyeceksin:)

ŞAHFD son olarak bir şeyi gözden kaçırıyorsun.

Oyun kişilerin kolay patlamasını istemez. Aksine gemiler daha dayanıklı olsunki hem daha çok savaşma süresi geçsin hemde mermi harcayalım :)

kendimi övmek gibi olmasın ama bu oyunda ben ne dediysem çıktı ve en büyük zararıda bu oyun gördü dediklerimi yapmıyarak.

NoT: Uçuş düzenleri oynama şekline göre kullanıyorsun. *-7 de yaratık keserken mesela Burgudan vaz gecmiyorum. Ama biri kamufle bozdumu 2 vurusta hangardayım.

NoT 2 : Şu HP PET LİNk denen şey sayesinde burguda yaratık keserken gelişik 2 kişi saldırdı. hemen kullanmaya tıkladım birini kestim diğeride kaçıverdi. Umarım HP PET linkininde geleceğı karanlık degıldır:)

10. Seni severim yalnız kral fakat halen anlayamadığınız şu bir araç gemi yetenek artık her neyse NERF yani zayıflatma alabilir veya buff güçlendirme alabilir bu oyun dünyasının en temele şeyi haline geldi,yeni bir şey çıktığında çok güçlü veya çok zayıf ve işlevsiz kalabilir insanlık hali ve buna zayıflatma veya güç arttırımı uygulanabilir, veya eski bir şey oyun ilerledikçe güçlü hale veya zayıf hale gelebilir örnek vermek gerekirse ki bunun için konu açıcam;
    Teknoloji kısmı ilk geldiğinde Gemiler vuruş gücü ve Hp si nerdeyse şuankinin yarısından bile daha azdı ama halen aynı kalkan ve Hp dolduran teknlojiler şuan çok işlevsiz neredeyse hiç etkisi olmuyor savaşırken bastığımı hissedemiyorum bile, yeni teknolojiler gelmiş ama galiba onları etkilikte falan geliyor onu bilemem ama şuanki geliştirme kısmında yapılan teknoloji aşırı zayıf kalmış ve güncellenmesi gerek.Bu teknolojiler güçlendirilse ne mi olucak ? yine siz gelip o kadar insan milyon milyon bastı biz güçsüz diye basmadık haksızlık güçlendirmeyin diyeceksiniz o zaman böyle kalan her sistem direkt böyle kalsın çöp olsun, çöp olunca yeni sistem gelmek zorunda yeni sistem(yenilik) geldiğinde yine şikayetçi oluyorsunuz.

NOT: Pet link olayını aşırı güçlü ve dengesiz olduğunu düşünüyorum böyle bir araç herkese her zaman sunulmalı.

Son düzenlenen: 4 Aralık 2019
  11. eray

eray User

Nerf veya buff yapılabilir ancak halka ilk çıktığı zaman yine 150k idi ve bir çok oyuncu sırf bu kadar yüksek kalkan vermesinden dolayı almıştı. Daha sonra düşürülünce haliyle de bir isyan çıkmıştı çünkü insanlar halkayı o kadar yüksek kalkan verdiği için almıştı. Sonuçta uçuş düzeni satışa sunulmadan test ediliyordur diye düşünüyorum. O zaman da normali neyse ondan satışa sunulsaydı sonradan değeri yarı yarıya azaltılmasaydı hiçbir sorun çıkmayacaktı. Çünkü insanlar ne kalkan vereceğini bilip ona göre alırlardı. Test serveri bunun için var,bir yenilik oyuna sunulmadan önce test edilsin diye. Mesela şu an Solace'e gelen modüllere kimse isyan etmiyor çünkü oyunun temel gemilerinden birisiydi ve artık onu haritada görebiliyoruz işlevsel hale getirdiler.

12. düzgünce okursan ''eski bir şey oyun ilerledikçe güçlü hale veya zayıf hale gelebilir'' yazmışım ayrıca ek olarak insanlar zeki canlılar bir şey çıkarılınca ilerde bir taktik bulup o aracı çok güçlü bir şey haline çevirebilir bütün ihitmalleri düşünen bir oyun göster ? şuan hangi oyunu oynarsan oyna BUFF-NERF-DENGE yamaları yapılıyor MMORPG lerde bile sürekli yapılıyor bu ki denge en önemli olması gereken oyunlar bunlar,bu dengeyi kurmak çok kolay değil.Aldığını bir araç kullanılmayacak hale getirlmediği sürece burda yok şu fiyata aldım bu fiyata aldım demek saçma.

Orda çok güzel bir örnek vermişim zamanında 100k Hp dolduran tamir robotu o kadar güçlü iken şimdiki DMG ve HP miktarları o kadar yüksek ki 100kHP doldurması nerdeyse işlevsiz kalıyor.Anlabiliyor musun ? zamanla bir şeyler çok güçlü halen gelebiliyorken bazı şeyler çok zayıf hale gelebilir bunun içinde denge yamaları gerekebilir.

13. eray

eray User

Ben zaten ilk mesajınıza ilk cümlemle hak verdim. Benim karşı çıktığım nokta yarı yarıya düşürülmesi idi,yani eski hali ile yeni hali arasında uçurum olması idi. Ben oyuna yenilik getirilmemesi taraftarı değilim,mesela 3-4 yıl sonra Do'nun yeni bir lazer çıkartmasını isterim çünkü eğer yeni lazer gelmezse eğer herkes full prometheus olacak ve oyun amaçsız bir noktada olacak. Böyle yenilikler gelmeli ki biz oyuncuların bu oyunu oynamak için amacı olsun.

14. Mr.User

Mr.User User

O kadar uri harcadık. Herkesde olmasın:)

Yaratık keserken birisi sana saldırdımı İNSTAYA basıp HP linke tıkladığın an gemin + 550k değerinde güçleniyor.

Düşmanın burada yapacağı ya kaçmak yada sab çekmek olmak zorunda. PET patlayana kadar darbe yiyor. PETde yer alan kalkanlar burada devreye giriyor.

Aslında şu PET e yeni bir kaç bölüm getirilmeli. yaratık protokolu lazeri kalkanıydı radarıydı arkadaş yetmiyor yetmiyor :)

Son düzenlenen: 4 Aralık 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
  15. Kral ne işe yaradığını çok iyi biliyorum oyuna tekrar başlayalı neredeyse 2 hafta olucak sırf o yüzden direkt hedefleri yaptım aşırı güçlü bir araç ve herkese sunulmalı

16. eray

eray User

Açıkçası öyle petler var ki orta seviye bir oyuncuyla vs atar o derece :D

17. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu isteğiniz üzerine kilitliyorum.

İyi forumlar.

ŞahFD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.