Hammaddeleri istediğimiz kadar zenginleştirmek

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve legendw. tarafından 16 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lazer/jeneratör lerin hammadde ile zenginleştirilmesi için kullanılan miktarın elle girilmesi olsun

1. Evet

92,9%
  2. Hayır

7,1%
  1. legendw.

legendw. User

Öncelikle herkese merhaba.

Uzun süredir aklımda olan fakat bir türlü foruma yazamadığım benim için can sıkıcı bir durum hakkında yazmak istiyorum. Bilindiği üzere Skylap'tan gemiye özellikle seprom/promerium gönderiyoruz. Gönderdiğimiz maden miktarı Citadel+ pet hammadde protokolleri ile birlikte 20.000 gibi rakamları görebilmekte.

Mesela gemimize 9079 seprom yolladık. Bunun 9000' ini lazerlere geriye kalan 79 u ile de kalkanlarımı geliştirmek istiyorum. Resimde de görüldüğü üzere 9000 sayısı bulunmamakta.

Dolayısı ile 9 defa bu işlemi 1000 er li şekilde tekrarlamak zorunda kalıyoruz. Önerim
    zenginleştirme miktarını kendimizin belirleyebilmesi.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Haziran 2020
  2. Çok güzel fikir çok. Tebrik ettim gerçekten. Manuel olarak ayarlamak çok büyük kolaylık olur. Yıllardır neden gelmemiş zaten anlamış değilim. +++

legendw. bunu beğendi.
  3. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu'na taşıdım ve konunuzun başlığını düzenledim.

Ayrıca, konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz. Buna ek olarak konunuzu indeks konusuna eklemiş bulunmaktayım.

İyi forumlar dilerim.

«®βŁДÐΞ•53» ve legendw. bunu beğendi.
  4. Güzel bir fikir.
    Oyum olumlu.

legendw. bunu beğendi.
  5. yanlışlıkla hayır bastım oy değiştirmeyi açda değişebilelim

legendw. bunu beğendi.
  6. olumsuz beğenmedim sayılır fikrini. ilk önce kalkanlarına 100 tane ver gerisini lazerlere enjekte et

7. Kesinlikle gerekli bir güncelleme. 9000 seprom yollasak dahi 6000 7000 civarı lazere atıp geri kalanını rokete atmak istiyorum fakat 1000 1000 atmak ile uğraşıyorum. Oyum olumlu.

legendw. bunu beğendi.
  8. legendw.

legendw. User

Oy değişimini açtım.

Fikrinize saygım sonsuz. Ama şu sorun ki tüm sepromu birden gönderince seprom kalmıyor ve 18 saatlik nakliye süreci oldugundan bahsettiginiz 100 seprom cok cabuk bitecektir. Daha ziyade ben oynadıgım süre kadar seprom besleme taraftarıyım. Kalkanlar için.

Luminous bunu beğendi.
  9. 9000, 5000 gibi sayılar eklemek yerine kendimiz istediğimiz sayıyı yazabilmeliyiz.

legendw. ve Luminous bunu beğendi.
  10. legendw.

legendw. User

Değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. Diğer oyuncu arkadaşlarımızdan da olumlu ve ya olumsuz eleştirilerini bekliyorum.

11. söylicemi söyledim

Sayfayı Paylaş