Geri bildirim Hammerclaw Kaldırılsın Veya Aegis Tasarımı Olsun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 10 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

1. Hammerclaw Aegis'in Tasarımı Olsun

80,0%
  2. Hammerclaw Kaldırılsın

20,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar;

Arkadaşlar biliyorsunuz ki oyunda zaten bir Support sınıfı gemi mevcut Aegis var bu Hammerclaw denen ne olduğu belirsiz geminin kaldırılması gerektiğini düşünüyorum veya bu gemi bir Aegis tasarımı olsun.

Aegis sınıfının gelişmiş bir versiyonu olursa en azından ne sınıfında olduğu belli olur bu gemi tank mı ? destek mi ? yoksa saldırı amaçlı mı ? Belli değil ?

12 Lazer slotu mevcut üstüne Aegis yeteneklerinin geliştirilmiş versiyonu mevcut.

%10 Hasar bonusu buna eklenmiş duyduğuma göre.

Şimdi şunu Almanyaya demeden geçemeyeceğim Saturn Aegisi alıp bildiğiniz konun içine edip başka bir çöp çıkarmışsınız vallahi tebrik ediyorum bu gemi daha test aşamasındayken kaldırılması gerektiğini düşünüyordum halada düşünüyorum.

Ya bu gemiyi kaldırın Aegise bir şey çıkarın yada bu gemiyi bir Aegis tasarımı haline getirin.

Aegis tasarımına dönüşürse +1 Jerenetör yuvası eklensin ve Hasar bonusuda %7 ye çekilsin.

Yetenek soğuma süreleri Aegis Elite ile aynı seviyede olsun.

Ben hangara girdiğimde Aegis tasarımları kısmında bu gemiyi göreyim yani bu geminin Aegis ile birleştirilmesi gerekli.

Bu gemi hakkında eleştirilerinizi bekliyorum.

Spinaci bunu beğendi.
  2. aynen kardeşim haklıısn

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. Bu geminin tam bilgisi nerde var?

4. Hangar :D

5. .KAPLAN

.KAPLAN User

Merhaba,

Konunuzu uygun bölüme taşıyorum.

İyi forumlar...

Merhaba,

Henüz tam güncellenmiş hali mevcut değildir dilerseniz buraya bakabilirsiniz.

İyi forumlar...

6. Aegis çöpe gidiyor sanki.

7. _DODGE_

_DODGE_ User

Yok hala gideri var Aegisin hatta hammerclaw kullanan yok desem yeridir.

8. Oynamayalı çok oldu aegisin özelliklerini unuttum.

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Hammerclawdan hızlı , soğuma süresi daha kısa.

Aegis vur kaç yapa yapa Hammerclawı çok rahat keser.

15 K dosta 25.000 kalkan 4-5 saniye basmakta

şamandıra 20 k 15 saniye

DP ışını dosta 40 kendine 20 k

Aegis elite de %5 lazer hasarı mevcut.

10. Bunları yazdın iyi ama tablo şeklinde karşılaştırmayınca pek anlamıyom. Kendimde karşılaştırmaya üşeniyom:):rolleyes:

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Hammerclawın max hızı 513 , %10 hasar bonusu var , 12 lazer yuvası mevcut , 1 roket atarı var , 15 jeneretör yuvası , 3 ekstra , kendine 25 dosta 50 k basıyor DP

Kalkanda 20 k basıyor dosta 40 k mı ne basıyordu.

Soğuma süreleri maalesef çok geç doluyor :)

Yani her halükarda Aegis daha seri :)

12. Darkorbit boş yeniliklerde süper.

13. _DODGE_

_DODGE_ User

Orası öyle bende bu aralar aklımda uzun zamandır yapmak istediğim şeyleri gerçekleştirmek için sadece gün sayıyorum :)

Günü geldiğinde kaçacağım :)

Bu oyun sonbahar gibi düzelir kışın tekrar güzel bir etkinlik yaparlar yaza doğru yine bozulur :) Bu döngü böyle devam eder :) Bu oyun en iyi kışın oynanır serfric yazın kabak tadı veriyor o yüzden ne yapıyoruz origin yada steam babayı ziyaret ediyoruz :)

Yada başka işlere atlayacağız :D

14. PC alsam cod serisi oynayacam eski pc kaldırmıyordu.

15. beyler ne yeni başlık açabiliyorum ne birşey yeni gemi aldım açık arttırmadan leo eski gemideki itemleri aktaramıyorum

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Hacı sabır et sabır et seninde olur ben umudu kesmiştim bak geldi bana :D

Forumun eski üyeleri bilir ne kadar çok istediğimi sende görmüşsündür :D

Sabrın sonu selamettir hayırlıdır :)

ama sana tavsiyem 970m yada 980m al yada 1050 , 1050 ti modellerine bak 960m 950m lere bakma.

970m in hala gideri var ben olsam almışken saf performansa verirdim :D

17. Asus markada dediğin pahalıya kaçıyor. Monster desen beğenmedim. Msi nedense düşük özellik yüksek fiyat (abartılacak kadar olmasada)

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Yok be MSI'ın bazı sürümlerini indirimde yakalarsan af etme şu an kullandığım fiyat performans cihazı yani GTX1050 olan makina normalde 5.500 - 4.000 tl arasında gidiyor.

Dipnot: Makinayı alınca parlaklığı çok açma çok baş ağrısı yapar bende yapıyor :D

19. Ben asusda kararlıyım. Özellikleri hoşuma gitti:)

20. _DODGE_

_DODGE_ User

Arkadaşın gazına aldım bu MSI oda tesadüfe denk geldi o bilgisayar topladı işte dedim bende piyasanın nabzını yoklayayım dedim bana göre bir şey var mı 1 ay aralıksız sürekli araştırdım.

Şimdi dedim monster alabilirim ama alırsam işletim sistemine 500 tl vermek istemiyorum dedim o zamanlar 500 tl idi windows 10 home...

Ben kaç defa ikilemde kaldım gidip gtx960m alacaktım monster 2. el...

Letgoda buldum bir tane 2900 a satıyor adam. Bir tanede MSI buldum kırık artık o derece umudumu yitirmiştim kırığı alacaktım... Sonra bir gün arkadaş ile vatana gittik o kasa topladı bende laptoplara bakayım dedim derken vatanın internet sayfasında gördüm aha dedim bu benlik bunu almam lazım dedim.

Bizimkilere baskı yaptım alem ettim kalem ettim aldım işte :D

Yoksa indirimden çıkacaktı 4500-5000 tl ye gidiyor makina.

2. El pazarına asla güvenme çalıntı , kırık , sorunlu çıkabiliyor.

0 almak her zaman iyidir 0 kilometre her zaman iyidir.

Ben sana diyeyim bu makinayı sana tavsiye ediyorum bunun 4 gb ekran kartlı versiyonunu bulursan al hiç acıma...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.