Öneri Hammerclaw plus güncelleme

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve YuzuksuzGemi tarafından 30 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gelmeli mi ?

1. Evet

62,5%
  2. Hayır

37,5%
  1. Hammerclaw plusu bayağı bir oynayıp test ettim ancak gemi şuanki metaya bakılınca basbayağı işlevsiz direkt %50 dp tamiri yapıp tum gruba %25 sağlayan solace açık ara baskın, hammerclawda güzel bir potansiyel var ancak şu şekilde güncellenmeli ;

Jeneratör slotu +1 arttırılmalı
    Kalkan tamiri ve gemi tamiri özelliği şu şekilde güncellenmeli eğer kalkan ve dp tamiri kullanılırsa ve bir hedef seçilmemişse en yakındaki gemiye otomatik olarak seçip kullanmalı ve +25bin dp sağlayan beacon geminin üstünde kalmalı ve hareket ettikçe etraftakı gemiler bundan faydalanmalı ve dp tamiri kendi gemisine 37.500 den 45'e grup üyesine 80binden 50bine çekilmeli bu şekilde güncellenirse diğer gemilerle rekabet edebilecek hale gelir onun dışında açıkcası bu gemi ne işe yarar düşündürüyor

2. Hacım kolay gelsin, öncelikle sana bir soru sormak istiyorum hammerclaw plus gemisini kullandığın icin bu hammerclaw plus gemisinin tıpkı hammerclaw gemisi gibi %25 dp bonusu var mı bunu cok merak ediyorum bu konu hakkında bir bilgi verebilirmisin bana? Cünkü henüz net bir yanıt alamadım,, kimseden S.S.S kısmında da yazmıyor cevabini merak ediyorum iyi forumlar dilerim

3. Evet var

Dontforgetme bunu beğendi.
  4. teşekkür ediyorum cevabın icin acaba pilot profili 50 arge olan hammerclaw plus icin %15 hp modülü olan ve driotlerine spartan takmış biri çift güclendirici ile dp'si kac oluyor merak ettim

5. o haliyle 950k hydra takınca 1.2m civarı

Dontforgetme bunu beğendi.
  6. normal hammerclaw nerflenmiş normalinden ne istediniz bianda az can basmaya başladı hammerım :(

7. bu kesinlikle gelmemeli tam tren gemisi olur öyle

Sayfayı Paylaş