Öneri Hammerclaw'ı İstemiyoruz !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 4 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce

1. Gelsin

60,8%
  2. Gelmesin

39,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. takemyhard

takemyhard User

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Mart 2017
  2. ***

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Mart 2017
  3. EKİM

EKİM User

Merhaba,

Konu harici yorum yapmamaya özen gösteriniz.

Mesajlarınız düzenlenmiştir.

İyi forumlar.

takemyhard bunu beğendi.
  4. DraydiBoy

DraydiBoy User

ya bi sus allah aşkına dog muymuş neymiş kardeş hadi başka yerde hadi hadi

takemyhard bunu beğendi.
  5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat ediniz. Üyelerin nikleri ile dalga geçmek vb. forum kurallarına aykırıdır.

İyi forumlar.

6. floppy43

floppy43 User

ilk gemiyi anladık peki diğer çıkacak olan 2 yeni gemi neyin nesi ?
    Yani onlar ne tür gemiler ve özellikleri nelerdir bilen varsa açıklarsa sevinirim Saygılarımla....

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Gelecek gemiler özellikleri kesinleşmeden ve resmi duyurusu olmadan bilgi veremiyoruz.

Etkinlikle bir net bilgilere ulaşabilirsiniz,darkorbit yenilikleri konusunu takip edebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. kardesim tartarusla wegance lari pusat haric hice saydiniz bence yeni gemi gelmeli oyunun tek hakimi goluathlar olmamali. ne yani cerrahla adam kovalayip hepsini alirken iyi tartarus cikti bi agladiniz yok soyle yok boyle simdi aglayanlar hep tartarus aldi bu yeni gemide gelsin onuda alicaksiniz .
    bu arada bende butun gemiler var .. wegance pusat haric isime yaramaz diye almadim

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Oyunda ki hız dengesi acayip derecede bozuldu ve bu konuda çok fazla saçmalık var.

Bu gemi zaten goliath tasarımı olacak.

Şimdi öncellikle tekrar ediyorum bu geminin bonusları acayip derecede fazla...

Hızdan kısılsa en azından kabul.

10. hmmm olsun kullanilir yani tek gemiye bagli kalinmamali :D ozelliklerini gosteren bi tablo yokmu. :)

11. _DODGE_

_DODGE_ User

Elimizde sadece bu bilgiler var degistirilir mi kesin degil.

Bu gun tartarus dustu bana obsidiyen kutusundan 1 anahtarda resmen goliath ve simsegi birlestirmisler...

Yok boe bir hiz cok abartili yani.

12. Master0735

Master0735 User

dodge o kadar konuyu bırakıp gitmeye değer mi (banın ne kadar olduğunu bilmiyorum açıkcası) ya da burda hiçbir ilgisi olmayan birini suçlamaya bende arada arkasında duramadığınız oyunda çalışmayın diyorum ama gerçekten ellerinden birşey gelmediğini görüyorum neticede onlarda oyuncular.

13. [​IMG]

yeni gemiler gelmesin demiyorum yeniliğe her zaman açığım ama biraz abartmışlar, yok baya abartmışlar :/

14. çok güzel bir gemi bir an önce oyuna eklenmesi lazım

ben çok beğendim

15. Duck▲

Duck▲ User

merhaba,

hammerclav'ın hızı sandığınız gibi 590 küsüre falan çımıyor.

maximum hız + çark oluşumuyla gidebileceği 541.

dolayısıyla anca goliathı yakalar.

gelmesinde bir sakınca yok diye düşünüyorum.

iyi forumlar.

16. takemyhard

takemyhard User

orta düzey oyuncular için harika kasma gemisi olmuş :) bizim zamanımızda gelmediki rahat rahat kasalım :) ama üstdüzey oyunculara hitap edeceğini sanmıyorum... birde bu gemi oyuna dahil edildiğinde bu haritalar oyunculara yetmez bence ;) artık herkes tek cubi peşine düşer (shock) hangarda bulunsun diye alacaz tabiide, sık kullanacağımızı zannetmiyorum :cool:

17. _DODGE_

_DODGE_ User

Soyle bir durum var bu gemi olumsuz olur bende demesi.
    .

18. _DODGE_

_DODGE_ User

Konu kilitlenebilir gemi dengelendi.

19. dengelendi derken biraz açarmısın, bu arada gemiyi denedim baya hoşuma gitti kasılmak için ilaç :))

20. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

sevdim bende isteyelim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.