hanagr için çözüm

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UBER-alsasloren- tarafından 2 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaşlar google chromeden oyunumuzu açaıyoruz hangara girip ekipmana tıkıyoruz.
    ardından sayfayı f5 ile yeniliyoruz. ve sol üsten durduruyorz 2sn geçtikten sonra ilk denemenizde olmaya bilir.
    İYİ Günler.

hangar için çok özür dilerim yanlış yazmışım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Şubat 2014
  2. one.

one. User

Bi kere daha yazıyorum böle bişey olamaz. Sorun sadece bizde olsa olma ihtimali var ama sorun genel yani herkezde bu sorun var bu yüzden işe yaramaz. Forumu lütfen bu şekilde rahatsız etmeyin.

İyi forumlar...

3. ben giriyorum hangara kardeşim neyine inanmıyorsun resmini atıyım mı tarihide gösteriyim kardeşim bekle

4. kardes ben de böle giriorum calıso gg hangar e mail e böyle girebilirsin pet yakıta cozum bulsam bende sorun kalmıcak :D

5. one.

one. User

Kardeşim deniyim dicem ama sayfa yenilemeyi iptal ettiğimiz için boş sayfa çıkıcağını düşünüyorum...

6. yeniledeikten sonra 2saniye beklerseniz olur

7. one.

one. User

Hayır sorun çözülmüyor.

8. dükkan dısında bende çözüo sorunu bi de tarayıcın chrom değilse olmayabilir

9. Çözülüyor chromede

10. one.

one. User

tarayıcım yandex. Bi choromela deniyim

11. Chromeden denersen olacaktır ben şu an tr6da herkese söyledim görenlerin ve doğru yapanların %90ı çözdü olayı :D

12. Ben de baska forumlara baktım çözen yok Türk mantıgı akar ,calısmıosa ac kapa kır bişe yap çalısır yine işe yaradı :)

13. one.

one. User

Kardeşim işe yaradı ama bazen çok uğraşıyosun böle bi çözümde olmaz ama idare edicez. Ayrıca bu konuda katılıyorum Türkler buluş yapmaz buluş bozulursa tamir eder :D

14. oyunu düzelttiler !!! :)

15. one.

one. User

Bu seferki hata çok üzün sürdü insan bi iyilik yaparda oyun hatasının özürü için bütün herkeze hediye yollar... :D :D

16. KARANLIK

KARANLIK User

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.