Hangar Binası ve Ekipmanları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MΣGΛDΣƬΉ tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben yeni gemi alacam goliath ım var ancak hangarım binası henüs hangar binası almadım 50bin uridum verip almadım ondan,
    1. şimdi ben CİDATEL ELİTE alacam ama goliaathımda gitmesin nasıl olcak
    bununla ilgili ayrıntılı link varsa rica edecem
    2.birde citadel i almak için diyelim 50.000 urilik hangarı aldım sonra yeni gemi nerde bulacam nerden açacam gemi penceresini onu da yazınız sonra bir de ekipmanları da mı en baştan yapcaz YENİ SİLAH MI ALCAZ YENİ gemiye ?yoksa ilk hangarımdaki golimin silahlarınımı çıkarıp citadel yerleştiricem???

2. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

cidatel aldığınız zaman urıdyumunuz yok ise ek hangar binası için goliat bölümüne yerleştirebilirsiniz ama ek hangar binası alırsanız sizin açınızdan daha iyi olur şimdi goliat gitmez ama hangaredaki golıyı aktif ederseniz cidatel gitme ihtimali yüksek siz en ıyisi ek hangar binası alınız ve gemıdekı ekıpmanları ıstedıyınız hangarada kulanabilirsiniz

keyifli forumlar

3. Merhaba ,

1- Cidatel Elite gemi değil tasarımdır. Cidatel Veteran'da tasarımdır. Kafanız karışmasın. Gemi olmadan tasarımı alsanız da kullanamazsınız. Ayrıca Aegis tavsiye ederim en azından yetenekleri daha çok işinize yarar.

Hangar Genişletmesi

Goliath geminizin gitmemesi için ek hangar almanız gerekiyor.

2- Ek hangar aldığınızda lazer , kalkan vb. ekipmanları diğer hangar'da kullanmak için yerleştirdiğiniz hangardan çıkartıp geçiş yapacağınız geminin hangar'ını aktifleştirip ondan sonra o gemiye yerleştirebilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.