Bug / Oyun hatasi Hangar bölümünde sıkıntı mevcut

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve kara**vezir tarafından 26 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar,
    biliyorsunuz ki oyun içerisinde hatalar bitmiyor ne yazık ki sanırsam bu hangar kısmında bir çok konu açılmış sanırsam bu benim konumda hangar sorunu irislerimi tamir edeçem ilk 2 3 iris tamir ediliyor diğerleri tamir edilmiyor daha doğrusu irisin üzerine tıkladığınız zaman tamir edeçeğiniz iris sarı renk oluyor ve sağ alt tarafta tamir et yada sat işlemi mevcut ve ne yazık ki 2 3 iris tamir ederken diğer irisleri görmek için aşağı doğru çekmeniz lazım çektiğiniz zaman diğer irisleri tamir edemiyorsun tabi bu durumu farklı hangar üzerinde denedim 1 2 iris tamir ettim gene gidiyor aşağı doğru indirirken gemide yeteri kadar tamir kuponu var hatta gemi vipli sadeçe seçtiğin iris sarı renk olmuyor zaten sarı renk olmsa herhangi bir işlem yapmasın bide ikinci konu ise hangar kımsında sol üst tarafta soru isareti yeri var onu tıkladığın zaman sana belirtiği komutları yabancı dil hade hayırlısı her resette bişey oluyor hatta bir yer düzetiliyor diğer yer bozuluyor bence oyuncuların bu gibi sıkıntıları yaşamsın diye oyunu 2 3 gün baştan sonu kadar bakıma sokmaları lazım.

2. İrisler takılırsa pet sekmesine tıklayıp geri tıklayın açılır

3. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bu sıkıntı bilinmektedir. Oyuncumuzun belirttiği gibi pet sekmesine tıklayıp tekrar diroitlere gelince düzelmektedir. Bu sorun merkeze bildirildi.

İyi forumlar

4. Aynı sorun herkeste mevcut şu an.

Melik•Bey bunu beğendi.
  5. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Sorun düzelmiştir.
    Buradan duyuruya ulaşabilirsiniz.
    Sorun çözüldüğü üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.