Öneri Hangar da kayıtlı gemi düzenleri.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _MuMmY_ tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Olmalımı ?

1. Kesinlikle Olmalı

96,6%
  2. Hayır Gereksiz

3,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. aman be aslanbey kafana taktığına bak :) uriyle gelsin diyorsa desin uriyle gelince alabilecek sanki :)

2. KARANLIK

KARANLIK User

Fikirlerimizi belirtirken arkadaşlarımızı kırmamaya dikkat edelim lütfen.

3. nolacak 10k U olsun mesela 1 gun ona kasar alırız, yeterki gelsin.

4. ßiliyordum birinin ßenim yerime acacagını biliyordum kardeşim oyum olumlu saygılar..

iyi forumlar

5. _MuMmY_

_MuMmY_ User

Ben şahsen artık çoookkk mecbur kalmadıkca hangar değiştirmiyorum sırf bu olmadığı için, bir ton iş. İnşallah olur.

6. Ben sürekli değişiyorum :D paladyum toplarken spearhead-vengeance, savaşırken goliath, kasılırken aegis vs. vs. uzun sürüyor ..

7. katılıom

8. Bencede olmalı katılıyorum

9. Kesinlikle katılıyorum +1

10. Lapseki

Lapseki User

Güzel fikir

11. UnLiMiTeD

UnLiMiTeD User

kesinlikle olmalı +1

12. xxnightxx

xxnightxx User

çok iyi bir konu tebrik ederim destekliyorum
    sadece viplerde olsun vip satışı açısından darkorbitede yarar

13. iyi fikir bir aydır bende düşünüyordum bunu.
    viplerde olması vipliği daha cazip hale getireceğinden darkorbit içinde iyi olur.

14. çok güzel bir konuya değinmişsiniz tebrik ederim
    bende böyle bir yenilik gelmesi için konu açacaktım,yenilik gelmezse 30 lf4 çıkarıp geliştirip 2. hangar yapacaktım çünkü cidden gemi ekipmanı değiştirmek çok sinir bozucu bir olay..sonuna kadar destekliyorum +1

15. Prophecy

Prophecy User

Olabilir

16. Bence de olmalı zamandan kâr etmiş oluruz.

17. bence olmalı bizim palada çok savaş var sperheadsız olmuyo bende sadece hızları aktarıyom ama yaratık peşime takılırsa olmuyo özellikle saboteur falan ama mesela bizimkiler cubide oluyo ben gem değiştir git diyene kadar avcı fate cubiyi dağıtıyo bence olmalı ama herkes kullanabilmeli 2 ve daha fazla hangarı olan

18. Konu tekrar hortlamış desteğimi tekrardan belirteyim de post kasmış olayım :p :D

Eyuplu3 bunu beğendi.
  19. Eyuplu3

Eyuplu3 User

kesinlikle olmalı destek :)

20. MrBurak

MrBurak User

+1 kesinlikle olmalı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.