Öneri Hangar da kayıtlı gemi düzenleri.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _MuMmY_ tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Olmalımı ?

1. Kesinlikle Olmalı

96,6%
  2. Hayır Gereksiz

3,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sonuna kadar destekliyorum. Harika bir fikir ;) :)

K|A|O|S bunu beğendi.
  2. Gamma nın 2 parçası kaldı... Vegaya geçmekten üşeniyorum artık palla yapasım gelmiyor. Güzel fikir ne zamandır bekliyordum bu konuyu :) +1

3. [​IMG]
    Konu sahibi arkadaş bu resmi kullanabilirsin. Buraya tıkladığımızda diğer konfileri de görebilecek ve istediğimizi seçebileceğiz.

Edit: Bu buton gemi tasarımlarını seçtiğimiz butonun hemen sol tarafında yanında olacak.

4. GREED

GREED User

olmali bir arkadasim var gorev yapcaz die spearheadten goliye gecene kadar bilgisayar kapanio benim :) evet oyu attim

5. Asıl soru şu Darkorbit gelirinin bi bölümünü feda ederek kullanıcı memnuniyetini sağlarmı sonuçta siz hangarda tek tek değiştikce beziyorsunuz sonunda ayrı hangar için tekrar item çekmeye başlıyorsunuz olay bundan ibaret :D

6. Konu gerilerde güncel

7. Oyuna gelecek yenilikler arasında en çok mutlu eden ve oyuna tekrar bağlanmama sebep olacak tek etmen bu.Bunu yapmamanızı engelleyen şey yazılımsal zorlukmu yoksa oyuncuların şikayeti mi ?

8. WightPro

WightPro User

Adamlar uğraşmak istemiyo para kazandırmıcaksa neden yapsın

9. RedDanger

RedDanger User

Güncel

10. 2013 de açılmış yeni gördüm neyse güncel :D

11. RedDanger

RedDanger User

Güncel

12. Obezinho

Obezinho User

Konu açılalı neredeyse 2 yıl olmuş artık gelsin bu yenilik gemi değiştirirken çok zaman kaybediyoruz.

13. Vipi karıştırmayın uridiumuda millet sizin gibi ne kadar ne kasıyor ne de nakit çekiyor. Bedava olmalı ama şöyle olabilir 3 düzen bedava sonra 10.000 credi 100.000 credi diye katlanabilir ama uri olmamalı

14. kesinlikle olması gereken bişey o zaman kadar şey ypın hangara gelin 2 tane konfigürasyon yanında bi şekil var oa basın o konfideki herşeyi ıkarıo 2 konfiyede bunu yapın en azından çıkarmak kolay

15. Sonuna kadar destek HEP GÜNCEL TUTALIM böyle bişey gelmesi lazım artık hangarlarda bedava gibi oldu zaten tam zamanı :)

16. aries123

aries123 User

Boyle bir konu vardı sanki ama bunada +1

17. Kesinlikle Olmalı +1

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Kasım 2015
  18. Aliens

Aliens User

Çok geç kalınmış bir güncelleme önerisi... Oyum olumlu!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.