hangar özellikleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mahoni_Kartal58 tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. arkadaslar bugün düsündüm de ben hangar daki gemilerin yerlerini degistirmek acaba mümkün mü ? Mümkünse neler yer degistirebilirler ?

Mesele ben bakiyorum benim 1. hangar da 27 lf3 var ve ben Gemiye Aegis oldugu icin sadece 10 tane koyabiliyorum ve irisler de apis te lf3 ve kalkan jeneratörleri var ve benim bosta daha 15 tane lf3 var neden ben bunlari ikinci hangardaki gemiye yükleyemiyorum. ikinci hangar acildiginda bakiyorum hic lf3 ya da kalkan jeneratörü yok nasil oluyor anlamiyorum . Bu konu da yardim edermisiniz lütfen .

2. Ilk olarak bütün gemilerinizin iki konfigürasyonunu da silin. Sonra diyelim aegisin ilk konfigürasyonuna full LF-3 koydunuz. Ikinci konfiürasyona gectiğinizde envanterdeki bazı LF-3 lerin simgelerinde çerçeve görünür. Bunlar 1. konfigürasyona koyduğunuz LF-3 lerdir. Eğer bunları slotlara koyarsanız iki konfigürasyonda kullanılan toplam LF-3 sayısı 10 olacaktır ama vuruşunuz bundan etkilenmez. Bu sayede diğer hangarlar için (irisleri saymazsak) LF-3 bırakabilirsiniz. (Sadece LF-3 için değil her ekipman için uygulanabilir)

3. tsk ederim deneyecegim insallah olur bir kere denedim olmadi

4. Merhaba ,

Bahsettiğiniz durum tamamen boşta olmadıkları için oluyor. Bir hangar'da kullanılıyorsa diğer hangar'da gözükmüyorlar.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.