hangar yardım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _________TÜRK tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben 2. hangarı aldım goliath koydum 5-2 de gemiyi değiştirdim goliath hangarı (2.han gar) orda asıl hangarla patladım ve 2-8 de doğdum. ama ben 2.hangarı seçtiğimde 5-2 ye gitmedim 2-8 de 2. hangar çıktı --- neyse ben tekrar 1. hangara geçtim full fl3 ama kırmızı vuruyor x3 e aldım bu sefer yeşil çıktı nasıl bişey oldu anlamadım umarım anlatabilmişimdir lütfen yardım

2. Merhaba ;

Eğer ki LF-4'ünüz var ise ve 2. konfinizin lazer slotuna LF-4 koymuş iseniz bu mümkündür. Çünkü sadece Full LF-3'lüler mavi lazer sıkabilir. Herhangi bir konfiye 1 tane bile LF-4 konmuş olsa bile o lazerin sıkacağı renk kırmızıdır. Tahminimce LF-4'ünüz 1. konfiniz de lazer slotunda 2. konfiniz de diroitinizde bulunuyor. x1 sıkarken 2. konfide olmuş olduğunu varsayıyorum. x3 sıkacağınız anda 1. konfinize geçmiş olabilirsiniz, bundan sebep kafanız karışmış olabilir.

Keyifli Forumlar.

3. lf4 üm var ama droitte duruyor konfide değiştirmedim eminim çünkü konfi değiştirince droitler tekrar çıkıyor 2 konfide mavi sıkıyor test ettim
    bu arada biz nasıl hiç harita atlamadan hangar değiştirince 5-2 ye gidebiliriz

4. Yaşadığınız olay Darkorbit tarihinde bir ilk gerçekten, mucizevi bir olay yani :D
    Bir grafik hatası olabilir, çerezlerinizi temizleyip yeniden deneyiniz. Hiç harita atlamadan gemi ışınlanması için en az 2 hangar binanız bulunmalı. Herhangi bir hangarınızla haritalardan atlayarak 5-2ye gidersiniz, diğer hangarınızı da 10 saniyede yanına ışınlarsınız. Başka bir alternatif yolu bulunmamaktadır.

Keyifli Forumlar.

5. tm teşekkürler büyük ihtimalle bir grafik hatasıdır vuruş falanda değişmiyor sadece kırmızı vuruyorum x3 e geçince yeşil oluyor tekrar x1 e geçince mavi oluyor rengarenk vuruyom:D:p

6. 1500 TANE Uridumluk roketim vardı simdi yok

7. konuyla ne alakası var arkadaşım ?

8. TEHLİKE

TEHLİKE User

Şimdi iki hangarın var diyelım. Bunlardan biri 5-2de biri 2-8de olsun. Sen 2-8de olan gemin ile 5-2ye gitmek istiyorsun değil mi? Önce oyunu kapatıp, hangara tıklayıp, 5-2deki hangarı seçeceksin sonra yanındaki kutudan etkinleştirip oyuna gireceksin. Sonuç olarak 5-2deki gemıye girmiş olacaksın. Sonrasında 2-8deki gemıyı getırmek ıcın oyunda gemı değiştirme slotundan diğer gemıyı sececeksin dönüşüm tamamlanacak. Yani 2-8deki geminde 5-2ye ısınlanmıs olacak.

9. ben de bunu soruyodum 1-2 arkadaşımdan gördüm ama tam bilmiyodum teşekküler TEHLİKE

10. TEHLİKE

TEHLİKE User

Rica ederim, anlatım biraz karışık olmuş ama yapamadığın yer olursa yardımcı oluruz.

11. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

Merhaba

gemı gövdesınde lf3 lerın arasında lf2 varsa veya dıyer düşük kapasıtedekı lazer varsa kırmızı sıkar konu hakında gereklı bılgı verılmış kılıtlenemesı uygundur

Keyıflı forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.