HANGAR

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _ѕєηιѕєνιуσяυм_ tarafından 24 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ben simdi yeni bir hangar aldım 2-1 duruyor.Duyduguma göre 5-2 hangar alıyomusnuz istedigimiz zaman oraya gecebiliyomusmuz heralde tam anlamadım.

Birde hangar aldıgımda lf3 lf4 ler filan o hangarda yok niye böyle acil cevap ?

2. Nefes

Nefes User

Merhaba

2.hangarınızı aldı iseniz hangarınıza bir gemi yerleştirip onu 5-2 istasyona götürüp bırakıyorsunuz ve 5-3 te pala topladığınızda gg takasları için yada 5-2 de oynamak istediğinizde oyunu kapatıp hangar değiştirebilir ve 5-2 de oynayabilir yada gg dönüştürme yapabilirsiniz.

3. yani baska hangarda topladıgım gemi ile 2.hangarımdaki gemiyemi geciyor ambarımdakier ?

4. Nefes

Nefes User

Merhaba

Şu şekilde izah edeyim 5-3 te normal geminiz ile pala topladınız ve ambarınız doldu oyunu kapatıp 5-2 de bulunan gemiye geçerseniz gg takası yapabilirsiniz takastan sonra tekrar kapatıp hangar değiştirerek 5-3 te pala toplamaya devam edebilirsiniz buda size zamandan tasaruf etmenizi sağlar.

5. Anladım teşşekür ederim konu kilitlenebilir.

6. Nefes

Nefes User

Merhaba

Ben teşekür ederim kolay gelsin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.