Duyuru Hangara gelen para değişimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯¯¯¯¯¯¯HŪЌŪMĐΛЯ tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Adminler bize bakmöö bize para vörün :D

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R ve Necronator bunu beğendi.
  2. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,
    hacı_dede
    Üslubunuza dikkat ediniz aksi halde forumdan uzaklaştırma cezası alabilirsiniz.

iyi Forumlar.

3. Oyunu bırakın!!!. Bugdan bottan geçilmiyor. Low vakasını unutmadım hâla.

4. hacı_dede

hacı_dede User

yazma lütfen dedikten sonra yazmadım sen alıntı yaptın bana .. konu cok dagıldı son olarak toparlıacak olursam indirimi biz kacırmıs olsakda yeni baslıyanlar ve yeni etkinlikler için faydalı olucaktır daha parlak fikirlerle supportu zenginleştrip adminlerin almayanma merkeze karsı sozlerini güçlenditebilriz

Necronator bunu beğendi.
  5. Ben desem 30 gün yemiştim... Bu dunyanın adaletini

6. hacı_dede

hacı_dede User

haksızlık dediğin budur işte gerisi hikaye

7. Ve palladium ile ilgili mesajıma gelelim.Evet ucuzlaması mantıklı ve hoş bi yenilik.

Ama zamanında 100 Tl verdiğin bi telefonu herkesin 1 Tlye etrafında kullandığını görmek istiyorsan tartışmaya girmemelisin :) biz fikrimizi değiştirmeyiz.

8. Adminler uridiumlarïmızı geri verin ben 6 hangarımïn parasını geri istiyorum

9. Şuanda yaptıklarıda haksızlık herkese hangarı kadar uri verip işi çözebilirler. Yeni oyuncular için iyi fakat verdiğimiz uriyi telafi etseler azda olsa gelişebiliriz.

Ek: Sadece yeni oyuncuları değil gelişmekte olan oyuncularıda düşünmek gerek. Bu oyun emek verilerek gelişilmesi zor.

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  10. Harcadigim uri geri verise icime umut olusacak oyunun duzelecegine dair ama nerdeee

Prophecy bunu beğendi.
  11. sabaha kadar kutu toplayıp aldık şuna bi telafi iade bişey yapın ! saygısızlık bu

12. Bu oyunun gerçek tanıtım videosunu çekip yotube'a atmak lazım :D

13. ben koydum kardeşim fotoğraf da atayım istersen ?

BlackGhost™ ve Prophecy bunu beğendi.
  14. Necronator

Necronator User

tamam kardeş geçmiş olsun inşallah verirler urini önce gemini fullemeye çalışırsan daha iyi olur full fl-2 olduğun için x-8 de kasılabilirsin ve ilk 3 irisi uri ile alıp gerisi açık artırmaya bas böylece daha hızlı kasılırsın

15. Boşver dostum :) biz hak savunuyoruz adam bana yeni oyuncu muamelesi yapıyor :p

Full olup hak savunmak diye bir şey yok sanki.

Gereksiz mesaj atan çok.

16. sağol taktik için burda asıl mesele uridium değil tamam ihtiyacı olan var olmayan var ki ben olan taraftayım asıl mesele uğraşıp yapıyosun ama 2 gün sonra 10bin credi şaka gibi küfür gibi cidden

Necronator ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  17. Anlatamadığım şeyi anlattın.Bu kadar işte..

18. abi ben bu oyunu belki hepinizden eski oyuncusuyum ben oynarken lf3 vardı goli vardı başka da bişey yoktu küçüktüm de senelerdir darkorbite saygı duyarım ilgilidir . ama bu olay gerçekten çok şaşırttı seneler sonra oyuna geri başlayayım dedim başıma gelen olaya bak

19. Hak savunmayı boş iş görenler var o zaman biz alın terimiz ile kazandığımız her şeyi millete dağıtalım ?! Bu ne saçmalıktır.

20. Evet o yüzden devlet var sigorta şirketleri var güvendir güvencedir . bizim bu oyundaki güvenimiz güvencemizde bigpoint sağolsunlar çok güzel gösterdiler . inşallah hatayı bi an önce telafi edip bu güveni boşa çıkarmazlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.