Duyuru Hangara gelen para değişimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯¯¯¯¯¯¯HŪЌŪMĐΛЯ tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hak ımı isterim ben gece ssabaha kadr kalıp uri kasmaya çalışan insanlar karşı emek degiil bu oyun ilegal oynayın demek gibi

2. Sonra millet neden hile kullanıyor bundan işte !

Yönetim düzgün değil ki takimın birbirinden haberi yok ki oyun düzgün değil.

Yeni Bir sey geliyor oyuna adminin cevabı - bilgimiz yok.

Siz nasıl takımsınız ?

yılmaz749749 ve BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. Dostum.Tartışma bitti zaten + o mesajı sana yazmadım.Hacı_dede arkadaş yazmış al lf2 ni kasıl diye.

O mesaj ona idi..

4. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Tartışmaya yönelik mesajlar silinmiştir.Eğer bir daha devam ederseniz ban alacaksınız.

İyi forumlar

5. Modum ne zaman açıklama yapılacak?

6. darkorbit hemen bu yaptıgı yenilek karşı o kadr uridum harcayan insanlar uri geri vermeli veya yeni fiyatlar gore eski ucret geri verilir yeni ücret kesilir

7. "Telafi ödülünün verilip verilmeyeceği hakkındaki açıklamanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yeni oyuncular için hoş olmuş.Ama gece gündüz kasılan , önceden biriktiren oyuncular için bir şeyler yapılmalı."

Bendeki bu..

Onlardan gelen ;

"Şuan için telafi ödülü söz konusu değildir."

8. -Keskin-

-Keskin- User

Merhaba

Ne zaman geleceği hakkında bir bilgim yok üzgünüm.Bilgiler geldiği gibi paylaşılır zaten.

İyi forumlar

9. Sabırla bekleyim diyorum dayanamıyorum. Low vakasında o kadar uriler, şpler, tpler kasıldı doğru düzgün işlem yapılmadı şimdide bunu yaptılar telafi bekliyoruz.

10. YOK DAHA NELER !!!!

Ne demek telafi şuanlık yok çocuk mu kandırıyorsunuz. Tabiii oyunculara değer uridium çekene kadar ondan sonra yallah...

Telafi vermeyi düşünmüyorlar işte yaptınız yine yapacağınızı.

11. Çok üzülüyorum.O kadar emek verenlerin yanında milket bot kullanıyor , hak yiyor.

Yönetimde haksızlığa destek çıkıyor gibi 50k uriye alınan hangarı 2 gün sonra 10k kredi yapıyor.Düşünün 100Tlye aldığınız telefonu yarın 1 Tlye kullanıyorlar etrafınızdakiler..

El emeği var , o kadar para yatıran var.Bu hangarı da gerçek parayla alanlar var.

Telafi edilmeli , uri olmasa da bir telafi ödülü verilmeli..

12. En iyisi uri verilmeli herkes istediğini yapar ama 5 lf4 verirlerse başka :D

13. Ne yazık ki uri verilmesi mümkün görünmüyor.

Tatmin edici bir telafi ödülü olsunda gerisi yaş..Ama verileceği de şüpheli...

14. Doğru söylüyorsun ama ben sınava çalışmaktan oynayamadığım için yarasa düzeni için uri birikmiş olur :)

15. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bence telafi verilmemesi lazım çünkü bir şeyin fiyatı oyun bitene kadar aynı kalacak değil ya. Mesela LF-2 250 k credi oldu ben çok eskiden bir keresinde LF-2 ye 15 m para vermiştim ihalede şimdi 15 M yi geri isteyebilir miyim? Ya da altın aldınız ve ertesi gün altın fiyatları düştü diye kuyumcuya gidip ben bu altını pahalıya almıştım şimdi düştü bana paramı ver diyebilir misiniz?

16. Mantıklı..Ama 50 k uri ile 10k kredi arasındaki farka bakarmısın.

17. altın değeriyle bunu kıyasladın ya tebrik ediyorum nasıl başardın bu uyumu . düşün biraz mantıklı ol

18. Ayrıca dostum söylermisin sen 3000 liraya pc alsan ve fiyatları ertesi gün 200 liraya düşse ??

Son olarak kredi ile uridium kazanma sistemi farklı.

İhalede olmayan bir şey bu.Gece gündüz kasılarak elde edenler ertesi gün bu manzarayla karşılalıyor ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2015
    Prophecy bunu beğendi.
  19. hangar saçmalığına birde burgu diroit tasarımıda değişmiş ...m?!?!

20. Gördüm dostum.

%5'lik bir düşüş söz konusu.

Bıraktığım gün rahatladığım gün olacak ama bırakamıyorum :) o kadar emekten sonra..Oyun kapanırsada BigPoint'in oyunlarına el sürmem :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.