Duyuru Hangara gelen para değişimi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯¯¯¯¯¯¯¯¯HŪЌŪMĐΛЯ tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kalkan %50 düşerken %25 olmuş

2. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Açıkcası o da biraz aşırı olmuş. Hani 1.000 uridiumla başlayıp 2.000, 5.000, 10.000, 15.000, 20.000 gibi gidebilirdi.

Niye bence gayet iyi bir örnekti. He istersen daha güzel bir örnek verebilirim. Blackghostun dediği gibi 3000 liraya bir bilgisayar alıyorsun. 1 sene sonra bakıyorsun 2300 liraya düşmüş. Sen gidip paranı geri isteyebilir misin? He bunu da mantıksız buluyorsan bu örneği oyunla ilişkilendireyim. Eskiden LF-2 yeni başlayan oyuncular için ortalama, LF-3 en iyi lazerdi. Sonra LF-4 geldi ve LF-3 ortalama, LF-4 en iyi oldu.
    Bilgisayar örneğindeki gibi aynı. Yeni modelleri çıka çıka aldığın bilgisayar ucuzladı.

3. İyide zaten 25 değilmiydi.

50 yazıyordu sadece.

4. aramaya burgu tasarımı yazarsan bakabilirsin %25 %50 idi %20. %25 olmuş

5. Tamam şimdi oldu öyle yazınca.

20 oldu evet.

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  6. Modum çok ciddi bir düşüş olmasa kimse rahatsız olmaz. Fakat bizim 50.000 Uridium harcayıp aldığımız bir hangarın fiyatı şimdi 7 8 hangar değerinde oluyor. Bide eskiden 10 Hangar olanları düşünürsek 280.000 Uridium harcamış. Şimdi 10 hangar bunun 1/10 nundan daha az olacak.

7. Bu konu uzayıp gider çünkü ben 250 bin uriye sentinel aldım Sonrada dükkana geldi Hani nerde 250 bin demiyorum çünkü bu konunun bir sonu yok ve çözümüde yok

8. Merhaba ,

Arkadaşlar bir açıdan haklı olabilirsiniz fakat unutmayın ki bir şeyler ilk çıktığı fiyat ile satılmaya devam etmiyor. Şimdi bir telefon aldınız diyelim ilk çıktığı zaman aldınız 2.000 TL'ye fakat belli bir süre düşüyor. Mesela bir süre sonra 1.500 daha sonra 1.000 TL'ye düşebiliyor. Telefonu ilk 2.000 TL'ye alanlar firmaya dava mı açsın yada satın aldıkları dükkanı mı basacaklar ?

Eğer bir telafi olursa zaten bunu merkez'dekiler düşünmüştür olmayacaksa yapılabilecek bir şeyimiz yok maalesef.

Fakat ne olur ne olmaz bizler yine de ileteceğiz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

q[-Maxy-]p bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.