Hangara giriliyor ama yönet açılmıyor.

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve mehnil tarafından 27 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. mehnil

mehnil User

Üç dört gündür hangara giriliyor ama yönet açılmıyor. Flaş player yeniledim olmadı. Shock wave hatası veriyordu onunla ilgili her seyi yaptım olmadı. Çerezleri temizleyip değişik tarayıcılar denedim olmadı.Windosun içinde Shock wave ile ilgili işlemler yaptım olmadı. Başka pc lerden giriş yaptım açılmıyor. Sanırım güncelleme sırasında buga girdi yardım ederseniz sevinirim.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Şu an denedim ve herhangi bir problem ile karşılaşmadım, lütfen durumu support'a bildirin ve arkadaşlarımızın önerilerine kulak verin. Şu an için maalesef bundan başka herhangi bir öneri bulamıyorum.

İyi forumlar.

3. mehnil

mehnil User

Denedim derken neyi denediniz anlamadım açıklarmısınız. Benim çara giriş yapabiliyorsanız diroitleri tamir edebilirmisiniz. Yeni bir çar açtım sıkıntı yok hangar yönet açılıyor.Oyunda donma da olmuyor. Ama nerdeyse 5 yıllık çarımda donma hangarı yönet sorunu yaşanıyor. Not: açtığım yeni çar sayesinde bilgisayarda da bir problem olmadığını da anladım. supporta yazdım. Umarım bir an önce sorun giderilir. Siz de yardım edemiyor musunuz support konusunda. Tesekkürler.

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Forum takımı olarak üye hesaplarına müdahale yetkimiz yok, yalnızca dediğiniz problemin sadece size özgü mü yoksa genel bir problem mi olduğunu anlamak adına kendi hesabımda denedim ve problemin sizin hesabınızdan kaynaklandığını teyit ettim. Denediğim şey yalnızca buydu. Destek ekibimiz en kısa sürede iletişime geçerek gerekli işlemleri yapacaktır.

İyi forumlar.