Hangara Giriş Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -»ĢΣйΣяΛГ«- tarafından 4 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 3 haftadır ekipmana giriş yapamıyorum destekle iletişime geçiyorum saçma sapan cevap veriyorlar

Merhaba,

Bu tür geri bildirimleriniz başta olmak üzere; şikayetlerinizi, düşüncelerinizi veya önerilerinizi oyun forum sitesi üzerinden dile getirmenizi rica edeceğiz. Sizlerin bildirimleri bizler için önemlidir, bu yüzden gösterecek olduğunuz hassasiyetten ötürü şimdiden teşekürlerimizi sunarız.

Saygılarımla,

Bigpoint Müşteri Hizmetleri Ekibi

ben ekipmana giriş yapamıyorum diyorum onların bana söyledigi şeye bak 3 haftadır bir sorunu çözemiyorsanız sizin burada olmanızın bir anlamı olmamalı ayrıca verilen cevaplar dalga geçer gibi bir tavır içerisinde siz ilgilenmek istemiyorsanız merkezi yönetime ulaşacagımız gerekli adresleri bizlere verin biz kendimiz ulaşıp ilgilenelim bu nedir arkadaş sanki oyunu baştan yaratın diye birşey istedik acaba böyle sacma cevaplar ile sorunun ne zaman çözüleceggini bekleyecegiz bakalım böyle giderse ömrümüz yetmez herhalde düzeldigini görmeye

»вαвuя•ѕнαн« ve MQLLAA bunu beğendi.
  2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Aldığınız sorunu tam olarak açıklar ve görsellerle destekler misiniz?

Türkiye Takımı!

3. Şimdi bilgisayar başında değilim de size şöyle ifade etmeye çalışayım hangar kısmından ekipmana girmek için Yönet kısmına tıkladığımda Yükleniyor ekrani geliyor bir kaç tur dönüyor ve ekipmana giriş yapmıyor bir konuda aynı sorunu yaşayan başka biri resim atmıştı sanırım aynı sorunu yaşıyorum bunu zaten bir resim ile supporta yollamistim daha önce umarım anlata bilmissimdir sorunun ne olduğunu farklı bir hesaptan deniyorum sorun yok sadece kullandığım hesapta bu sorun var ve bu sorun 3 hafta önce çarşamba günü gelen atılan synk resetten sonra oldu ve birdaha düzelmedi 3 haftadır bekliyorum

4. TR|SUBUTAY

Merhaba,

İşletim sistemi bilgilerinizi öğrenebilir miyim?

Türkiye Takımı!

5. Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz 3.60 GHz 16 gb ram bilgisayarım yeni nesil bir bilgisayar degil tek özelligi bu ama bunun bilgisayar işletim sistemi ile ilgisi yok cunkü farklı farklı yeni hesaplar olusturdum hepsinde tek ten denedim sorun yok ama kullandıgım hesaba giriş yaptıgımda ekipmana girmeye çalıstıgımda giriş yapamıyorum bunu benim bilgisayarım veya darkobit clüienti ile bir sorunu oldugunu sanmıyorum sorun oyunla alakalı ve teknik bir konu ayrıca benim bilgisayarım 32 bit daha önce 32 bit oldugu için client üzerinden giriş yapamıyorum ve tarayıcı kullanıyorum

6. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Ekipman durumunuz nedir? İçerik olarak mevcut miktarları?

Türkiye Takımı!

7. Evet destekten mesaj geldi merkezi yönetim hesabimi incelemiş ve çok fazla miktarda iteme sahip olduğum için sorun olduğunu söylediler silmemi istediler düzeleceğini söylediler 1500 Hercules 300 havoc 70 spartan yaklaşık 1000 adet lf4 felan vardir fazla kappa yapmanın zararı sanırım bundan sonra daha dikkatli olacağım ve ekipmanjmdaki gereksiz herseyi yok ettim bana tarif ettikleri yerden ilginiz için teşekkür ederim iyi çalışmalar

8. 3 tane kulaklığım var 3. olunca darkorbit oyuna giriş yaptırmıyorsa 2 ye düşüreyim moderratör beyyyy ya da siz bi zahmet oyunu silin ekipmanla arkadaşın sorununun alakasını söyler misiniz merak ediyorum 15 yıllık oyuncuyum da

9. Kanka söyle bisey oluyormuş supportun bana dediği şey şu ekipmaninda fazla eşya olduğu için ekipman kilitleniyormus yani envanterde fazla eşya olursa sıkıntı oluyormuş ve bu sorunu onlar cozemiyormus sen kendin sid ile biryere girip siliyorsun eğer silmeyi bilmiyorsan ömür boyu o hesabın ekipmanı kapalı kalıyor allahtan bu durumdan anlayan biri denk geldi yardımcı oldu birçok eşyayı sildim düzeldi yoksa hesap gg öyle kalacaktı

10. Kısa süre önce support görevli kaptan adminimiz fazla itemden dolayı sıkıntı olmayacağını bunun bir efsane olduğunu söylemişti :D :D :D

Bu supporttakileri kim para veriyoruz diye kandırıp admin yaptı laa valla söyleyin merak ettim ;)

11. sanırım haklısın birçok itemi sildik ve şuan ekipman yine kilitlendi ne olsun istiyorlar ekipman komple silmemizi mi istiyorlar yine kaldık ortada

ekipmandan önce baya droit tasarımı ve lazer topu sildik 1 defa ekipmana giriş yaptık çıktık ekipman yine kilitlendi silecek hiçbirşey kalmadı ne silecegiz bu ekipmandan hesabı tamamen mi boşaltmamız gerekişyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Nisan 2023
  12. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Söylediğiniz cümleler bir anlam ifade etmedi maalesef.

Ekipman dışında lazer, hammadde gibi eşyalar ne durumda peki?

Türkiye Takımı!

13. Hammaddeler söyle diyim 100 k muscom var diğerleri 10 k ile 50 k arası şimdi benim anlamadığım bu hammeddeler birikiyor mesela onları harcıyorum birlestirde sorunun bunlar olduğumu düşünmüyorum eğer ekipmanda bulunan hammadde gibi şeylerin buna sebep olduğunu düşünüyorsanız öyle olduğunu sanmıyorum sorun bende oyunun teknik konusu ayrıca dün sporttan şu mesaj tarafıma tekrardan ulaştı

Merhaba,

Hesabınız şu anda aktif olarak raporlu durumdadır, merkez ekipten arkadaşlar hesabınızda işlemler başlatmıştır. İlgili sonuçlar yakında gelecektir sabrınız için teşekkürler.

Saygılarımla,

Bigpoint Müşteri Hizmetleri Ekibi

Bundan ziyade KAPTAN34 adminin bir forum konusunda ekipmanda bulunan eşyaların bununla bir alakası olmadığını ve bunların bir hurafe olduğu nu söylediği bir paylaşım var bakalım şuan bekleyeceğim destekten gelecek cevabi bekleyeceğim

14. knk şu silme işini biraz açıklar mısınız yapabileceğimiz bir şeyse kasaba minnet eylemeyelim daha fazla kendi işimizi görelim yapalım bari bize support vs dönüş de yapmayacak gibi

15. kardeşim sanırım başına aynı olay geldi ben düzelmesi için tam 5 ay bekledim oyun yetkilileri nasıl yaptılar bilmiyorum ekipmanı onlar açtılar ama 5 ay bekledim ekipmana girmek için

16. iyi bari 1 haftasını yedik bunlar bu kafayla 5 aya hallederlerse şükür

17. smoonrise

smoonrise User

Bu sorunun çözümü olur mu bilmem ama genel olarak çerez silme modem resetleme v.s gibi işlemler sonuç veriyor veya başka pc den giriş bile denemek çözüm getiriyor yadabaşka internet ağı ile giriş , bunlar ortalama birçok sorun için çözüm oluyor tıpkı bize özgü olan kapa aç yönetemi gibi yani TÜRK usülü çözüm :D;)

18. deediğini denemiştim yinee deneyecem ancak benim sorunum bağlanamama deeğil knk sorunum hangara girememe hatta şöyle diyeyim yeni bir heesap kastım şu anda onu da oynuyorum ama eski hesap hangara giremiyor yüksek ihtimalle de o yüzden başlat butonu aktifleşmiyor

19. smoonrise

smoonrise User

Belki bir ihtimal çare olur mu dedim faydası olur belki diye , bazen hiç beklenmedik sorunlara çözüm oluyor ama bazende işe yaramıyor , çoğunluğun sorunu olmadıkça veya kalabalık bir sayı ile şikayet gelmedikçe çözmeleri zor oluyor böyle sorunlarda maalesef , geri bildirim aalamadıkları için süreç baya uzar gibi duruyor yeni bir hesap ile zaman geçirmek iyi bir seçim olmuş açılana kadar .

Arama kısmına '' cmd '' yaz enter .
    - ipconfig /release ( bu işlem sonrası bağlatın kesilir renew kod ile geri gelir )
    - ipconfig /renew
    - ipconfig /showclassid
    - ipconfig /setclassid
    - ipconfig /displaydns
    - ipconfig /flushdns

Arama kısmına '' çalıştır '' yaz enter .
    - %temp%
    - temp
    - Prefetch
    - Recent
    Dosya içelerindekini sil .

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Ben paylaşayım ilerde başka sorunlar içinde deneme yaparsın belki çözüm olur .

Son düzenlenen: 21 Mart 2024